«Пересічники» про бійку з прикордонниками на КПП «Ужгород»

Активісти стверджують, що протягом останнього часу на Закарпатті має місце цькування власників автомобілів з іноземною реєстрацією працівникам Держприкордонслужби.
Мова іде про встановлення огорожі у пункті пропуску «Ужгород», яка суттєво утруднює пересування КПП. Активісти стверджують, що під час зустрічі з представником державної прикордонної служби, їм повідомили, що такого поняття як «пересічка» більше не буде. На офіційний ж запит до керівництва Державної прикордонної служби активістам було повідомлено, що дозвільних документів на встановлення огорожі на КПП «Ужгород» нема.
За словами Павла Білецькому, під час так званої «пересічки» по малому колу до активістів застосували фізичну силу.
«Вони сказали, що їх не цікавить ані відповіді керівництва, ані ніші папери, якими ми апелювали», - зазначив Павло Білецький.
Вони також повідомили, що вони просили Геннадія Москаля посприяти тому, щоб незаконну огорожу знесли. Натомість він повідомив, що огорожа була встановлена за ініціативи словацької сторони. Проте, як повідомили в ГО «ЗАВТРА», ані ген консул Словаччини в Ужгороді Янка Буріанова, ані словацькі прикордонники не мають жодного відношення до цього.
До теми
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
 - За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
 - Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
 - В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
 - Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
 - В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
 - Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
 - 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
 - Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
 - В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
 - Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
 - 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
 - До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
 - В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
 - На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
 - В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
 - «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
 - У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
 - На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
 - В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
 

Браво митниця! Так скоро на кордоні все накінець налагодиться! Задовбали польськобляшники