Перечинський злодій носив по Ужгороду робочі інструменти

Вчора, 31 жовтня, правоохоронці на одній із ужгородських вулиць зупинили підозрілого чоловіка з набором відмичок та масивною зв’язкою ключів. Працівники кримінальної поліції впізнали в перехожому особу, яка розшукується Перечинським відділенням поліції.
23-річний мешканець села Тур’ї Ремети Перечинського району неодноразово потрапляв до поліції за крадіжки з автомобілів та гаражів. Зараз чоловік підозрюється у проникненні на підприємство в Ужгороді та заволодінні чужими грошима та оргтехнікою, – зазначає відділ комунікації поліції Закарпатської області.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання щодо нього міри запобіжного заходу, повідомляє pmg.ua.
До теми
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- «Жити попри все...»: в обласній бібліотеці презентували нову книгу
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зустрівся в Ужгороді із представниками медичної галузі
- «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»: триває обласний конкурс для майстрів і митців
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Володимир Зеленський: "Ужгород став першим обласним центром, що буде з'єднаний із Братиславою, Кошицями, Будапештом і Віднем завдяки новій залізничній колії"
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Виставу “Жменяки” в Ужгородському скансені покажуть актори муздрамтеатру
- Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Ужгороді із Президентом Євроради Антоніу Коштою
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
- «Національна легенда Закарпаття» - в Ужгороді відкрили виставку-присвяту Кларі Балог
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив 45-й сезон виставкою
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
До цієї новини немає коментарів