П’яний чиновник, якого впіймали за кермом в Ужгороді, бешкетував у міськвідділі поліції
Вчора близько 17-ої години ужгородські патрульні запинили автомобіль KIA Cerato, водій якого порушив ПДР. Пред’явити посвідчення водія та реєстраційні документи на транспортний засіб чоловік відмовився. До того ж, мав ознаки алкогольного сп’яніння.
Полісмени доставили громадянина в Ужгородський міський відділ поліції для встановлення особи порушника та складання відповідних адмінматеріалів.
У міськвідділі чоловік почав вести себе агресивно та неадекватно, висловлювався нецензурною лексикою, порушував громадський порядок.
В результаті на водія склали протоколи за ч.1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно огляду на стан сп’яніння), адмінпротокол за дрібне хуліганство та винесли постанову за керування авто без відповідних документів.
Автомобіль евакуювали на арештмайданчик УПП. Як стало відомо, чоловік є працівником Головного Управління Юстиції в Закарпатській області.
За поточний місяць патрульні склали вже 110 протоколів за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
До теми
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
До цієї новини немає коментарів