Серійного крадія-закарпатця затримали на Тернопільщині

Розбиті металопластикові вікна, пошкоджені рами та інші сліди проникнення залишали по собі невідомі квартирні злодії, які впродовж кількох місяців орудували на Тернопільщині.
Від рук зловмисників потерпіли мешканці обласного центру, Тернопільського та Чортківського районів, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.
За словами слідчого Тернопільського відділу поліції Мирона Шеремети, усі злочини були між собою схожі. Зловмисник проникав до осель на першому або другому поверхах. В помешканнях злодій шукав цінні речі, які можна швидко та непомітно реалізувати. Найчастіше він крав готівку, ювелірні вироби, електроніку, побутову техніку та інструменти.
З однієї квартири в обласному центрі зловмисник викрав вісім тисяч доларів, шістдесят колекційних кишенькових годинників, понад двадцять ювелірних виробів та ноутбук. У селі Петриків Тернопільського району невідомий привласнив побутову техніку та електроніку на більш як дві тисячі гривень.
Подібним був почерк злодія і в Чорткові. Там він з оселі пенсіонерки викрав речей на десять тисяч гривень. Серед іншого були дорогоцінні прикраси. Ще двічі зловмисник намагався проникнути до помешкань через розбиті вікна, проте завершити заплановане йому не вдалося.
Не погребував злодій і крадіжкою в чортківському храмі. Уже звичним для себе способом він проник до Церкви християн віри євангельської, де викрав побутову техніку та інші цінні речі.
Саме в Чорткові правоохоронцям вдалося впіймати зловмисника. Чоловік намагався покинути межі нашої області. Його на автовокзалі помітив поліцейський патруль. Правоохоронці попросили невідомого показати документи, на що той відреагував неадекватно.
Чоловіка запросили до відділу поліції, де встановили його особу. Це – раніше судимий за тридцять майнових злочинів 40-річний житель Закарпаття. Він наприкінці 2015 року вийшов з місць позбавлення волі.
Результати експертиз та перевірок, проведених правоохоронцями, встановили причетність чоловіка до скоєння численних крадіжок. Чоловік у них зізнався. Він розповів, що крадене збував на ринках і в ломбардах, а деякі речі зберігав у сховках.
Частину краденого поліцейські відшукали і вилучили.
Серійному злодієві-рецидивісту інкримінують дві квартирні крадіжки в обласному центрі, три в Тернопільському районі та дві у Чорткові. За фактами цих семи злочинів відкрито кримінальні провадження за частиною третьою статті 185 КК України – крадіжка, поєднана з проникненням в житло інше приміщення чи сховище. Наразі поліцейські встановлюють причетність зловмисника і до інших подібних злочинів.
До теми
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- На Закарпатті правоохоронці перевіряють інформацію про замінування
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули

До цієї новини немає коментарів