Історія війни рома з Ужгорода Віктора Ільчака (ВІДЕО)
Віктор Ільчак – доброволець. Батько 4-х дітей. У 2015 році добровольцем пішов боронити країну в складі Збройних сил.
Віктор Ільчак – доброволець. Батько 4-х дітей. У 2015 році добровольцем пішов боронити країну в складі Збройних сил.
Про це у соцмережі Фейсбук написав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
В Ужгороді пік цвітіння сакур. Традиційно в цей період у місто приїжджає чимала кількість гостей аби подивитись на рожевий цвіт дерев, зробити фотографії та насолодитись краєвидами.
Сортувати сміття повсюди – вдома, на роботі, навіть на ярмарку… Це – звичка, яка бодай трохи може допомогти нам берегти те, що маємо, адже планети «Б» не існує. А найкраще – не продукувати таку кількість відходів і думати про те, як їх мінімізувати, ще до моменту накопичення.
Збудувати дім, народити послідовників та посадити дерево – майже все це за перший рік свого життя зробила ГО «Волонтеріат УжНУ».
Про це йдеться на сторінці РПЗВ у мережі «Фейсбук».
Сьогодні у подорожі минулим Ужгорода ми повернемося у далекий 1927-й рік, коли на тодішній площі Масарика (нині це площа Петефі) був закладений сквер, який так люблять ужгородці і без якого важко собі уявити цю частину міста. Однак тоді знадобилося чимало зусиль, аби цей невеличкий парк з’явився – бо, в першу чергу, слід було переконати в його потрібності самих містян. Хто ж противився закладанню скверу найбільше та як тривали роботи з його благоустрою – читайте далі.
Урочистим концертом в Ужгороді напередодні відзначили 85-річчя Василя Гайдука – заслуженого діяча мистецтв України. Василь Михайлович – хоровий диригент, педагог, композитор, багаторічний директор Ужгородського музичного училища, нині – музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора.
«Алло, так, Володимир Іванович. Яку саме пластину вам потрібно? А як терміново? Добре, зараз передамо», — така телефонна розмова з ужгородським лікарем-травматологом Володимиром Гайовичем передує нашому інтерв’ю із підприємцем Олегом Гудашем, що виготовляє імпланти для зрощування кісток та пластики дефектів черепа.
Ужгородців та гостей міста закликають стати до лав волонтерів, які плетуть маскувальне спорядження.
Про це повідомляють на сторінці Чорногірського гірського пошуково-рятувального посту.
Великодній кошик з паперу сплела 12-річна ужгородка, учениця загальноосвітньої школи №19, Каміла Сліпченко та здобула перше місце у міжнародному конкурсі мистецтв "Європейська весна" у номінації "декоративно-прикладне мистецтво". Про це Суспільному розповіла педагогиня-організаторка школи Ганна Ченгері.
В обласному центрі Закарпаття стартувала просвітницька кампанія зі збереження одного із символів міста — улюблених сакур. Цьогоріч до неї долучилися й переселенці, які знайшли в Ужгороді прихисток від війни.
Повітря в Ужгороді – під контролем. Тут стартував проект аналізу якості повітря від ЛУН Місто AIR.
Нове обладнання вкрай важливе для маленьких пацієнтів Ужгорода.
До Міжнародного дня ромів «Втрачений Ужгород» вирішив присвятити одну зі статей циклу історії ромського поселення в кінці нинішньої вулиці Берчені. Довгий час воно було єдиним місцем проживання ужгородських ромів, адже Радванка, де також знаходилося ромське поселення, було до середини 1930-х років окремим селом. То як же жили роми в Ужгороді – читайте далі.