Смертність внаслідок ДТП в області зросла вдвічі...
Про зростання кількості ДТП в області за останні три місяці, а відповідно і смертність від них днями на своїй першій прес-конференції повідомив новопризначений начальник ВДАІ ГУ МВС України в Закарпатській області Михайло Бойчук.

