Попередні збитки від стихії – майже 18 мільйонів гривень
У четвер, 27 травня, під головуванням першого заступника облдержадміністрації Іван Бушко було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головне питання – стан ліквідації наслідків ситуації, що склалася в області внаслідок сильних грозових дощів.

