У ВЕЛИКІЙ БАКТІ ВИЙШОВ З ЛАДУ ГЛИБИННИЙ НАСОС – 13 БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ЗАЛИШИЛОСЯ БЕЗ ВОДИ
Понад півтисячі жителів потерпають
Понад півтисячі жителів потерпають
За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках відмічаються коливання рівнів води, посилюються льодові явища.
За минулу добу вогнеборцями Закарпаття було ліквідовано 2 пожежі, економічні втрати від яких склали 15 тисяч гривень
Сьогодні вранці в селі Дубино Мукачівського району на Закарпатті у літній кухні було виявлено тіло 46-річного чоловіка, який загинув внаслідок пожежі, імовірно спричиненої необережним поводженням з вогнем при палінні.
О 16.45 4 січня поблизу села Вишка Великоберезнянського району Закарпаття на горі Красія під час підйому канатною дорогою з висоти близько 10 метрів із крісла випала 33-річна туристка з міста Самбір, що на Львівщині
Про трагедію родини Волошиних із Великих Ком’ят "Трибуна" вже писала неодноразово...
Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли тіло людини в одній із кімнат будинку, де був осередок пожежі
Необережне поводження з вогнем ледь не стало причиною загибелі людини на вулиці Шопена в місті Ужгород Закарпатської області. В ніч на суботу 3 січня тут вирувала пожежа, яка трохи не коштувала господарю життя.
Рятувальники знайшли тіла двох туристів із Рівного, які 1 січня заблукали на горі Мала Говерла.
О 20:10 1-го січня через порушення правил експлуатації електропобутових приладів загорівся житловий будинок 70-річної мешканця села Чопівці Мукачівського району, що на Закарпатті. Пожежа знищила телевізор, пошкодила ліжко та тумбу.
Медики станції швидкої допомоги запевняють, що Новорічна ніч пройшла порівняно спокійно й без особливих інцидентів.
Економічні втрати сягнули аж 144 тисяч гривень
В селi Уклі Гедь (Клиновецька Гора) Виноградiвського району, у кафе внаслідок витоку газу стався вибух.
Погодні умови в горах є складними: сильний вітер зі снігом та до десяти градусів морозу.
1 січня на світанку під час гасіння пожежі в місті Виноградів Закарпатської області пожежники знайшли тіло людини, яка загинула за нез’ясованих обставин.
У зв’язку з похолоданням у населених пунктах суттєво збільшується кількість пожеж
О 00:08 1-го січня в оперативно-рятувальну службу Хустського району поступило повідомлення про загорання надвірної споруди 77-річної мешканки селища Вишково, що на Закарпатті.
За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках відбувалися коливання рівнів води та посилювалися льодові явища.
Сьогодні, 30 грудня о 13:25 до оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Закарпатській області надійшло повідомлення, про вибух газу в приміщенні, власники якого планували відкрити в ньому кафе, в селі Оклі Гедь Виноградівського району.
Одна людина загинула, ще одна отримала опікові травми