Митники та прикордонники не справляються із великим напливом туристів на кордонах зі Словаччиною та Угорщиною
...Довжелезні черги вишикувалися на кордоні Закарпаття з Угорщиною та Словаччиною. Усе через те, що багато українців їдуть на свята до Європи. І якщо наші прикордонники швидко оформлюють документи, то їхні угорські та словацькі колеги зволікають, бо законодавство на обслуговування одного авто відводить 15 хвилин. Відтак на пропускних пунктах “Тиса" та "Ужгород" сотні машин вистоюють по 4-5 годин. Люди потрапили у справжню пастку, бо з України їх вже випустили, а до Європи ще не пропустили.

