Пішоходи, а ще гірше діти під колесами – найрезонансніші надзвичайні події початку 2014го. Менш ніж за тиждень в Ужгороді збили двох дівчаток, які ще, дякувати Богу, відносно легко відбулися; а після ДТП в Ракошині 17річна дівчина впала в кому. У нашому місті обидві дитини перебігали дорогу, хоча в обох випадках зовсім поруч були пішохідні переходи. У чому причини більшості трагедій на дорогах нашого міста, чого безкарні "олені" і "шумахери" пішохідних зон, – "Ужгороду" розповів начальник відділу ДАІ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області Олексій Співак.
20.01.2014, 16:49