Закарпатські екоінспектори затримали радіоактивний вантаж
у пункті пропуску "Тиса"
у пункті пропуску "Тиса"
Голова правління ВАТ "Закарпатгаз" Юрій Рибачок сьогодні, 1 вересня, під час наради в Ужгороді заявив, що вважає своє рішення про відключення Ужгорода та 26 прилеглих сіл від газу правильним і зробив би його навіть взимку.
Обласний центр Закарпаття залишається відключеним від газопостачання. Городяни активно використовують електричні прилади, тож основний "удар" зараз прийшовся на міські електромережі.
Міський голова Віктор Погорєлов дав вказівку відповідним службам зв’язатися з представниками обласної Асоціації пекарів та дати пропозиції, як запобігти дефіциту хліба в Ужгороді.
"...Це, звичайно, нонсенс, що в нас ніхто не може визначитися хто і куди має бігти..."
Коментар голови правління ПАТ "Закарпатгаз" Юрія Рибачука:
В. Ковач, генеральний директор "Закарпаттяобленерго" коментує вибух газу в Ужгороді
Як уже повідомлялося, вчора в ужгородському барі стався вибух, від якого постраждали троє людей, а найбільше - працівниця бару, яку доправили до реанімаційного відділення.
Ліквідація наслідків аварії триватиме безперервно.
У неділю у с. Сторожниця Ужгородського району Закарпаття, намагаючись врятувати життя людини, потонув мешканець с. Дусино, що у Свалявському районі.
21 серпня у с. Пилипець через падіння з висоти травмувався дельтапланерист. Як з’ясувалося, постраждалий з друзями приїхав відпочивати до Карпат з міста Києва напередодні.
21 серпня у с.Велика Розтока Іршавського району Закарпаття 52-річний чоловік намагався вкоротити собі віку шляхом самоспалення. Причиною такої неадекватної поведінки стала велика кількість спиртного, що була випита постраждалим напередодні.
Поштовхи були не сильними, але відчутними - у вікнах дзвеніли шибки, гойдалися люстри і підвісні квіти. Проте якихось відчутних візуальних наслідків - тріщин на спорудах чи чогось подібного, наразі не зафіксовано.
Ми полюбляємо часом забавлятися зі зброєю, забуваючи відоме прислів’я про те, що раз у році й незаряджена рушниця стріляє…
За словами Богдана Пилипіва, учасники табору (в основному неповнолітні діти) без жодних дозволів були задіяні до викопування ям на полі, яке є місцем масового санітарного захоронення жертв першої і другої світових воєн. "На цьому місці, за свідченнями очевидців і їхніх дітей, поховано 640-650 загиблих, а учасники скаутського табору виривали тут ями. Коли ми 22 липня проїжджали повз це місце, то побачили групу дітей, які лопатами викопували землю. Керівника табору на той момент не виявилося. Діти пояснили, що роблять ями для сміття, але, наприклад, розміри викопаних ними ям становили 2,5х3м, 1х1,5м та 1х0,5м, а викопаний ґрунт узагалі був відсутній. При чому копали не поблизу табору, а на іншому боці дороги – там, де було здійснено поховання воїнів", -- розповів Б. Пилипів.
Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило технічне розслідування причин нещасного випадку, що стався при використанні газу у побуті 25 липня в с. Драгово на Хустщині.
3 серпня близько 11-ої години до чергової частини Перечинського райвідділу міліції поступив дзвінок про те, що поряд із будівлею районного суду виявлено підозрілу сумку, в якій, можливо, закладено вибухівку
83-річна пенсіонерка Марія, що мешкає в селі Драгово Хустського району, вже не вперше змінювала газові балони, які були підключені до її кухонної плити. Вранці 25 липня жінка провела чергову заміну та вирішила перевірити герметичність з’єднання шлангів простим "народним" методом – запаленим сірником.
Прокуратура Закарпатської області провела перевірки додержання вимог Законів України „Про заходи протидії незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними”, та „Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори”.
Несприятливі погодні умови, що спостерігалися на території Закарпатської області минулої доби, завдали збитків мешканцям області.