На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі особливо небезпечним наркотиком Альфа-PVP

За результатами проведення комплексу оперативних заходів поліцейські з’ясували, що 37-річний мешканець селища Великий Бичків налагодив торгівлю особливо небезпечних наркотиків Альфа-PVP на території області. Наркотовар фігурант передавав своїм клієнтам користуючись послугами однієї з логістичних компаній.
Поліцейські задокументували факт збуту зловмисником наркотовару та провели у його помешканні санкціонований судом обшук. У результаті — з незаконного обігу вилучено наркотичну речовину Альфа-PVP, пігулки невідомого походження та 4 мобільні телефони, які можуть містити докази протиправної діяльності зловмисника.
37-річного закарпатця затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому слідчі Рахівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури, повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. За скоєне затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
До теми
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- 8,4 млн грн збитків під час ремонту дороги державного значення на Закарпатті – прокурори встановили причетність депутата районної ради
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Завтра в обласній філармонії стартує XIII Міжнародний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- Знищення лісового масиву через підпал сухої трави - прокуратура повідомила про підозру закарпатці
- В Ужгороді патрульні зупинили неповнолітнього без прав на мопеді з підробленими документами
- У Чопі відбудуться навчальні стрільби - жителів просять зберігати спокій
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Бокорізи та рятувальні жилети не допомогли: на Закарпатті прикордонники затримали трьох порушників
- В Ужгороді відзначили ювілей створення митної справи на Закарпатті
- Закарпатська команда показала професіоналізм на змаганнях з кібербезпеки всеукраїнського рівня
- Молодіжна рада при Закарпатській ОВА проводить опитування потреб молоді краю
- 180 нових випадків COVID-19, із них один смертельний - ситуація з коронавірусом на Закарпатті за минулий тиждень
- Закарпатські гвардійці провели навчання для представників національного спротиву
- Закарпатські газовики перемогли у всеукраїнських змаганнях аварійно-диспетчерських служб
- Агітували у соцмережах за загарбників - на Закарпатті прокурори вручили підозри ще трьом проросійським інтернет-агітаторам
До цієї новини немає коментарів