Жахлива смерть спіткала жителя "мінеральної столиці" Закарпаття
Чоловік помер вночі внаслідок жорстого побиття двома "товаришами" по п’яній вечірці.
Чоловік помер вночі внаслідок жорстого побиття двома "товаришами" по п’яній вечірці.
Одного з грабіжників поліцейські затримали в той же день, іншого оголосили в розшук.
До уваги власників транспортних засобів!
А тому зараз вони мають можливість (після оформлення відповідних документів) зареєструвати цю зброю в особисту власність, інакше — до суду!
Як повідомили в поліції, автомобіль викрали двоє жителів обласного центру, один з них вже притягався до кримінальної відповідальності.
Турецький "мандрівник" повідомив, що мав на меті потрапити до сусідньої Угорщини.
У Сваляві двоє місцевих жителів прийшли в гості до 48-річного знайомого та під час сварки нанесли господарю тілесні ушкодження. Потерпілий помер. Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження, фігурантам справи вже повідомлено підозру.
За даними Укргідрометцентру, у звязку з очiкуваними сильними та дуже сильними дощами очікуються підйоми рівнів води в межах русел (над рівнями на 8 год 20 вересня):
За лічені години, правоохоронці розшукали підозрюваного у крадіжці. Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Міську виставку собак у рамках святкування Дня Ужгорода проведуть у неділю, 24 вересня, у Боздоському парку.
Ранок 20 вересня для співробітників апарату та центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Закарпатській області та Ужгородського міськрайвідділу розпочався із отримання повідомлення «Увага! Оголошено збір-аварія!».
Вночі на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України 2450 пачок тютюнових виробів.
Прокуратура Закарпатської області вручила сьогодні підозру у корупційному злочині голові Великоберезнянської райради Ярославу Шукалю.
Авто, потрапивши в ДТП, перекинулося: внаслідок аварії закарпатець отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких помер.
Аварійні бригади «Закарпаттяобленерго», котрі почали працювати ще в неділю увечері, зуміли усунути спричинені буревієм неполадки на високовольтних лініях у Ясінях та Квасах на Рахівщині.
Під час здійснення прикордонного контролю пасажирів мікроавтобуса «Мерседес», що прямував з Італії до Івано-Франківська, на одній зі сторінок паспорта 36-річного росіянина правоохоронці виявили пять підроблених відміток про перетинання державного кордону України.
Останні поцупила молода жіночка з найближчого села, особу якої поліція встановила швидко.
Сьогодні, 19 вересня, в селі Поляна Свалявського району 50 місцевих мешканців перекрили центральну дорогу місцевого значення та вимагали передати водопровід на баланс Полянської об’єднаної громади.
До прикладу, лише за одну останню добу таких краян було аж п’ятеро.
З відтермінуванням виконання судового рішення на три роки.