У Виноградові відбувся хореографічний фестиваль
Цієї неділі у Виноградові Закарпатської області відбувся Всеукраїнський фестиваль різних напрямків хореографії “Ukranian dance cup”.
Цієї неділі у Виноградові Закарпатської області відбувся Всеукраїнський фестиваль різних напрямків хореографії “Ukranian dance cup”.
Любите вишивати? І шукаєте автентичні візерунки з давніх сорочок? Тоді просто гортайте і пригортайте до серця ось це видання, яке підготували в Ужгородському скансені, – «А я свою вишиванку д’ серцю пригортаю...»
28 квітня згідно плану роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради відбувся семінар-пленер «Рожевий цвіт», у якому взяло участь 18 художників-аматорів та викладачів мистецьких шкіл Закарпаття.
У вихідні, 29-30 квітня в Ужгородському замку пройде фестиваль “Бельтайн — Свято весняного буйноцвіту”. На заході, де обіцяють лицарів, середньовічні танці, фольк-гурт з Харкова “Рогата жаба” та безліч цікавих атракцій збиратимуть кошти для дітей із будинків сімейного типу на Харківщині. Фестиваль пройде в рамках програми Благодійного фонду “Закарпатська Творча Майстерня” “Велика родина”, — розповів Varosh ініціатор заходу та керівник фонду Аркадій Шиншинов.
Нову експозицію творів закарпатських митців ХХ ст. відкрили в обласному художньому музеї ім. Й. Йокшая.
90 років минуло 1 квітня від дня народження Олекси Мишанича.
Скоро надзвичайний Сергій Асафатов у межах свого великого весняного туру Україною приїде в Ужгород, аби заспівати з нами улюблені пісні й потішити яскравими прем’єрами, надихнути і зворушити, окрилити і нагадати про найцінніше — запалити кожне серце вогниками світла, кохання, надії і щастя.
В Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького розпочався весняний пленер митців Закарпатської організації Національної спілки художників України.
Зображення різних видів пернатих, що мешкають в Україні, а також екзотичних птахів, можна побачити на виставці орнітологічного живопису Ігоря Землянських.
Митець родом зі Львова, і, як сам каже, на Закарпатті довго затримуватися не планував, але життя внесло свої корективи.
Друга стрічка ужгородського режисера Антоніо Лукіча після фестивального туру на світових кіномайданчиках, 13 квітня почала свій презентаційний тур містами України. Перший показ відбувся в селищі Близнюки на Харківщині, звідки родом головні герої стрічки — Аміл та Раміл Насірови, а закінчили 23 квітня в Ужгороді, — батьківщині режисера стрічки Антоніо Лукіча.
Ой лишенько, зникла партія книг! Треба знайти лиходійку! – для дітей влаштували справжній детективний квест, аби малеча спробувала себе у ролі детективів.
Митець родом зі Львова, і, як сам каже, на Закарпатті довго затримуватися не планував, але життя внесло свої корективи.
Фотовиставку «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів» презентували в Ужгороді просто неба на площі Театральній. На світлинах 50 історій українців, які через війну вимушено покинули рідний дім і знайшли прихисток на Закарпатті.
В Ужгороді буде атмосфера 1920-х років.
Протягом трьох днів на сцені лялькового театру "БАВКА" і облмуздрамтеатру проходитимуть вистави у виконанні театральних колективів з України, зокрема Донеччини, Франківщини, Чехії та інших країн.
У Мукачівському Палаці культури та мистецтв презентували дебютний кліп юного учня дитячої школи мистецтв.
Благодійний концерт «Діти Закарпаття – воїнам ЗСУ» відбувся напередодні в Ужгороді. На сцені облмуздрамтеатру з патріотичною програмою виступили понад два десятки творчих колективів краю. Зокрема, вокальні й хореографічні номери підготували народний ансамбль «Джерела», дитяча академія танцю «Джерельця Карпат», ансамбль «Перлинка», центру творчого розвитку «Зіраті Зефірчик», хореографічний ансамбль «Наша Файта», фольклорний ансамбль «Музики» та інші.