В День жалоби в Ужгороді відмінили вечір музики Барвінського
Вечір музики Василя Барвінського, анонсований на сьогодні, 20 лютого, перенесли на невизначений термін через оголошення Дня жалоби в Україні.
Вечір музики Василя Барвінського, анонсований на сьогодні, 20 лютого, перенесли на невизначений термін через оголошення Дня жалоби в Україні.
Вчора, 19 лютого, Тячівську районну бібліотеку відвідали представники громадської організації «Розмарія".
27 лютого у нічному клубі «Фантом» відбудеться фестиваль культур. Організовує вечір міжнародна молодіжна організація AIESEC.
18 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна науково-практична конференція «Ідеї Т.Г. Шевченка в демократичній освіті сучасної України».
Нещодавно світ побачив унікальний навчальний посібник з краєзнавства «Історія Закарпаття», автором якого є професор кафедри історії України УжНУ Дмитро Данилюк.Тому для тих, хто захоплюється історією рідного краю ця книга буде безцінною у власній бібліотечці. Наукове видання автор присвятив пам’яті свого наставника, вченого-краєзнавця, доктора історичних наук, професора Михайла Трояна.
З метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини в «ПАДІЮНі» відкрили виставку-конкурс «Знай і люби свій край». Проходить вона у виставковій залі і триватиме аж до 27 березня.
Тому що, художня книга має давню традицію на Срібній Землі, починаючи від Гукливського літопису та Королівського Євангелія, книговидання в Грушівському монастирі…
У суботу, 15 лютого центральними вулицями Ужгорода пройшла міська Євхаристійна Хода в честь Великого празника Стрітення Господнього.
Що пропонує нинішня виставка старовинних музичних інструментів, яка діє на постійній основі у Закарпатському краєзнавчому музеї, вивчав кореспондент Ужгород.net.
Президент Віктор Янукович запропонував проголосити 9 березня - у день народження Тараса Шевченка - Днем національного примирення українського народу.
День Святого Валентина не тільки прижився в Закарпатті, а і щороку набуває популярності.
Француженки у ніч проти 14 лютого пришивають листки лавра до подушки, аби побачити уві сні судженого. В Англії дівчата теж своєрідно ворожать, а в В Норвегії 14 лютого закохані можуть одружуватися без згоди батьків…
Наймолодші школярі Ужгорода поділилися своїми знаннями про життя та творчість великого українського Кобзаря. В Закарпатські обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулась літературна вікторина, під назвою «Найкращий знавець творчості Тараса Шевченка".
14 лютого у пабі «Совок» відбудеться спеціальне шоу до дня закоханих. Зіркою вечора стане відомий музикант Олег Скрипка, який цього вечора виступить діджеєм.
Вчора в Ужгороді музичною комедією «За двома зайцями» (за М.Старицьким) в облмуздрамтеатрі розпочалися гастролі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.
Твори художньої різьби по дереву із колекції неперевершених майстрів ХІХ-ХХ століть Івана та Сіона Сільваїв – цінне надбання Закарпатського музею народної архітектури і побуду, що в місті Ужгород.
Співачка з Ужгорода Єлизавета Іванців, яка більш відома під сценічним іменем Йолка, як і багато її колег з шоу-бізнесу, не змогла пропустити довгоочікуваний спортивний захід року і прибула в Сочі за кілька днів до відкриття зимових ігор.
Фестиваль "Масляна" триватиме в Ужгороді з 22 по 23 лютого 2014 року за підтримки ужгородської мерії – інформують організатори.
Днями учасниці народного вокального ансамблю "Тисяночка" з Буштина побували з дружнім візитом у Гміні Старий Джікув, з якою Буштинська селищна рада у серпні минулого року підписала угоду про транскордонне співробітництво.
Фортепіанний дует, що наразі входить до світової десятки виконавців цього жанру - це ужгородка Ольга Чіпак та львів’янин Олексій Кушнір.