В Ужгороді провели «круглий стіл» щодо покращення комунікації з родинами безвісти зниклих осіб
Про це інформує поліція Закарпаття.
Про це інформує поліція Закарпаття.
Дифтерія і правець – серйозні інфекційні захворювання, які можуть призвести не тільки до небезпечних ускладнень, але навіть до смерті.
Ухвалений українським парламентом законопроєкт № 9665, який в народі вже охрестили “законом про штрафи за дрова”, мав посилити відповідальність за незаконну вирубку дерев. А натомість спричинив грандіозний скандал. Адже більшість мешканців українських сіл можуть стати правопорушниками, якщо закон вступить у силу.
За процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру 27-річному правоохоронцю за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області
У приміщенні Закарпатської обласної філармонії встановили два підйомники для людей на колісних кріслах.
Про це інформує ДСНС України у Закарпатській області.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
Про це повідомляє Управління Держаудитслужби Закарпаття.
Про це інформує Міграційна служба Закарпатської області.
Керівник Закарпаття відзначив, що регіон має низку успішно реалізованих ініціатив.
Складено під редакцією президента Закарпатської туристичної організації Федора Шандора
Артем (позивний Атос) народився на Донеччині, однак виїхав звідти ще до 2014 року. Зараз йому 26 років, із яких майже 6 він провів у ЗСУ.
Про це інформує поліція Закарпаття.