Ужгород та Корвалліс із залученням УжНУ поглиблюють співпрацю в природничій сфері (ВІДЕО)
Більше 30 років триває співпраця між містами Корвалліс та Ужгород. І значний час вона пов’язана з Ужгородським національним університетом.
Більше 30 років триває співпраця між містами Корвалліс та Ужгород. І значний час вона пов’язана з Ужгородським національним університетом.
Віталій Портников – учергове в Ужгороді. Щоправда, тепер із публічною дискусією на тему війни.
ІV Міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра-2022» цьогоріч проходитиме у форматі виставки книг українських письменників Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі. На попередні 5 фестивалів в Ужгород приїздили літератори з вищезгаданих країн та із Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей.
Фітнес-модель, мама трьох дітей Інна Мигович (Хіминець) стала бронзовою призеркою «Арнольд Класік Європа 2022» у фіт-модель серед майстрів + 35 років.
Надзвичайно гарне явище триває в Ужанському національному природному парку – масово розцвітає розмарія.
Керівництво Словаччини від початку повномасштабної війни висловлює підтримку Україні, допомагає зброєю, боєприпасами та засуджує дії Росії. Водночас словацький часопис "Dennik N" 14 вересня вийшов зі статтею під заголовком "У Словаччині переважає бажання, щоб війну виграла Росія". У словацькому медіа оприлюднили липневе опитування, яке проведене соціологічною службою "MNFORCE", PR-агенством "Seesame" і Словацькою академією наук.
На відкритті мистецького заходу в Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосифа Бокшая заслужений працівник культури України, поет, керівник Народного літературного музею Закарпаття Василь Густі повідомив, що через війну цьогоріч обрали книжково-виставковий формат фестивалю, який раніше завжди проводили масштабно, за участю літераторів із різних куточків України та закордоння.
ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який цьогоріч став платформою для обговорення викликів та перспектив розвитку міст та містечок в Україні під час війни, відбувся сьогодні, 22 вересня, у Львові. Серед спікерів – Голова Верховної ради України Руслан Стефанчук, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, представники законодавчої та виконавчої гілок влади, органів місцевого самоврядування та донорських організацій, експертної спільноти та громадського середовища.
Із молоддю спілкувалися заступник міського голови Василь Гомонай, начальниця управління у справах молоді, культури та спорту Ольга Василиндра, а також голова Ужгородської молодіжної ради Олена Біланіна.
П’ятьох громадян України, які мали намір незаконно потрапити до Румунії затримали учора ввечері в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «Рубіж - 2022» оперативники Мукачівського прикордонного загону спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Дякове».
П'ятнадцять учасників бойових дій братимуть участь у забігу "Ветеранська миля", який відбудеться 25 вересня в місті Кошице у Словаччині. Про це Суспільному повідомив радник-уповноважений президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.
Учні молодших класів Синевирської ЗОШ сьогодні гуртом заспівали знамениту «Червону калину» в укритті під час повітряної тривоги
В ході тривалої оперативної роботи співробітники Мукачівського районного управління поліції викрили на наркозлочині 29-річного місцевого жителя. Чоловік підозрюється у торгівлі наркотиками на території райцентру.
Майже 8 кг кіфликів (закарпатських рогаликів) спекли вимушені переселенці 21 вересня під час майстер-класу в Ужгороді. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка заходу Людмила Сюзева. За її словами, до майстер-класу з випікання кіфликів долучилися 27 учасників — діти та батьки.
Вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв імені Степана Мартона дістала призове місце на міжнародному конкурсі.
Подія трапилася вчора близько 23-ї години, поблизу села Сюрте, Ужгородського району. Поліцейські зупинили авто Mercedes, водій якого намагався об‘їхати чергу вантажівкок, рухаючись другим рядом і через це утворив затор.
На Закарпатті у 221 людини виявили COVID-19 за 21 вересня. Серед них 33 дітей. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України".