#Вечеря_для_медика: закарпатських лікарів частують гарячою їжею, кавою і десертами
Відрадно, що є стільки добрих людей сьогодні, які підтримують інших.
Відрадно, що є стільки добрих людей сьогодні, які підтримують інших.
Про німця, що втік від цивілізації на Закарпаття і почав тут розводити буйволів Україна вже чула неодноразово.
На Виноградівщині добре розвинуте сільське господарство, тут чи не у кожного другого господаря – свій невеличкий фермерський бізнес: люди вирощують овочі, квіти та навіть декоративні рослини.
Свято, до якого закарпатські пари готувалися довгі місяці, доводиться переносити або ж взагалі скасовувати.
Сьогодні кордони закриті, а зусилля уряду спрямовані на повернення українців з-за кордону. Що робити заробітчанам та закарпатцям, які через карантин втратили роботу?
Загалом на ужгородців склали 43 протоколи.
Карантин - чудовий час для самовдосконалення.
Чудово, що в умовах карантину з'являються такі чудові ініціативи!
Звернення до абітурієнтів.
Тут впорядковують територію: прокладають новий асфальт та облаштовують тротуари. Усе для зручностей людей.
Відвідування ігрових майданчиків під час карантину — несе потенційну загрозу поширення вірусу! Батьки-патрульні закликають громадян не поспішати випускати дітей на вулиці.
Щороку щоб подивитися на славнозвісну Долину нарцисів Карпатського біосферного заповідника приїздять тисячі туристів зі всієї України і не тільки. Чи зможуть охочі поглянути на тендітне біле квіткове простирадло цьогоріч – ще невідомо, враховуючи пандемію КОВІД-19.
Залишатися вдома на карантині із близькими, щоб потім не проводити час наодинці із крапельницями закликають закарпатські медики.
Роботі агропродовольчих ринків дали «зелене світло» з дотриманням санітарних норм. Обмеження зняли, аби забезпечити людей продуктами за доступними цінами, а також товарами від локальних виробників; городини, вирощеної фермерами і сімейними господарствами.
Південно-західна сейсмічна зона активізувалася на Закарпатті.
Щороку щоб подивитися на славнозвісну Долину нарцисів Карпатського біосферного заповідника приїздять тисячі туристів зі всієї України і не тільки.
Наш край прекрасний навесні, навіть попри карантин!
Нинішня розповідь відеоблогу «Б’ютифул Карпати» - про те, як звичайний аграрний бізнес переріс у туристичну родзинку Перечинщини, став брендом району та посприяв кооперації місцевих підприємців в роботі над створенням туристичного іміджу.
Цікаво знати особливості культури свого краю.
Поки хтось з нетерпінням чекає закінчення карантинних обмежень щоб повернутись до свого звичного життя, вівчарі на Закарпатті живуть за своїм графіком ось вже не один десяток років. Кожен ранок для вівчаря зі стажем розпочинається традиційно.