Головатий звинувачує Литвина в інтригах і демагогії
Глава Мін’юсту Сергій Головатий називає заяви спікера Верховної Ради Володимира Литвина з приводу відставки уряду "демагогією і політичними інтригами".
Глава Мін’юсту Сергій Головатий називає заяви спікера Верховної Ради Володимира Литвина з приводу відставки уряду "демагогією і політичними інтригами".
Один із лідерів блоку "Не Так!" Віктор Медведчук вважає, що Верховна Рада абсолютно законно відправила уряд у відставку, скориставшись новими положеннями Конституції, що набула чинності 1 січня, передають Українські новини.
Верховна Рада відхилила законопроект, який передбачає, що 45% рекламної площі сигарет має займати попередження про шкідливість паління, передають Українські новини.
Україна розширює географію власного видобутку газу. На території Магдалинівського району Дніпропетровської області розпочато роботи з видобутку газу на Східно-Виноградівському газовому родовищі.
19 січня "Укрзалізниця" запускає новий денний швидкісний потяг.
Тимошенко прокоментувала „газову” ситуацію у країні.
Комуністична партія виступає за звільнення в.о. міністра закордонних справ Бориса Тарасюка, передають Українські новини.
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Івченко стверджує, що сьогодні Україна має найдешевший газ за всю історію незалежності, передає УНІАН.
Відповідно до результатів опитування, проведеного Всеукраїнською соціологічною службою, 42,6% українських громадян переконані, що статус російської мови в Україні має залишитися таким, як є, передають Українські новини.
Апеляційний суд міста Києва у справі з апеляційних скарг Міністра юстиції України Сергія Головатого і радника Президента України Миколи Полуденного на постанову Шевченківського районного суду міста Києва від 18 листопаду 2005 року, якою задовольнили адміністративний позов екс-генерального прокурора Святослава Піскуна, прийняли рішення відкласти розгляд справи на 26 січня 2006 року.
Європейський Союз готовий вийти на новий рівень співпраці з Україною в аграрній сфері. Про це заявила "Німецькій хвилі" комісар ЄС з аграрної політики Маріан Фішер-Боель на відкритті в Берліні міжнародної виставки "Зелений тиждень".
Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо нейтралізації можливих негативних наслідків у зв’язку зі вступом України до Всесвітньої торгової організації (ВТО) і щодо забезпечення підвищення конкурентоспроможності національної економіки. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду.
В Росії повністю завершені грошові виплати родичам загиблих внаслідок катастрофи пасажирського літака Ту-154, збитого українською ракетою над Чорним морем 4 жовтня 2001 р., мовиться в повідомленні департаменту інформації і друку МЗС РФ, розміщеному на сайті зовнішньополітичного відомства.
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що незацікавленість президентського оточення в посиленні президентської влади привела до ускладнення політичних процесів в Україні.
За рік до України контрабандним шляхом ввозиться, щонайменше, 300 тис. тонн м’ясної продукції. І цей нелегальний імпорт не тільки створює низку проблем суто економічного характеру, а й ставить під загрозу здоров’я населення, оскільки походження такого м’яса і його якість ніяк не контролюється. Крім того, ситуація на ринку м’ясопродуктів може ще більше ускладнитися після того, як Росія ввела заборону на імпорт продукції тваринництва, яка йде транзитом через Україну. Адже невідомо, де буде реалізована продукція, що планувалася до продажу в РФ.
Виконувач обов’язків прем’єр-міністра України Юрій Єхануров називає дії Верховної Ради щодо відставки уряду піар-акцією. Про це він заявив 12 січня в прямому ефірі “5 каналу”.
Паливо для України, не дивлячись на підписану з Росією угоду, найближчим часом може знову подорожчати.
Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк і новопризначений посол Грецької Республіки в Україні Хараламбоса (Харіс) Дімітріу обговорили розвиток внутрішньополітичної ситуації в Україні і відзначили важливість подальшої активізації двостороннього політичного діалогу між країнами, зокрема, проведення в 2006 році офіційного візиту Президента України Ющенка до Греції.
Верховна Рада України доручила Комітету Верховної Ради з питань правової політики терміново розглянути проект постанови про звільнення Сергія Головатого з посади міністра юстиції України, передає УНІАН.