Українка встановила світовий рекорд, ставши мамою
В Україні вперше в світі жінка, яка свого часу стала донором печінки, народила здорову дитину.
В Україні вперше в світі жінка, яка свого часу стала донором печінки, народила здорову дитину.
Кабінет Міністрів затвердив перелік енергоблоків атомних, гідроакумуляційних та інших електростанцій і магістральних ліній електропостачання, будівництво яких відбуватиметься 2006 року за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, передають Українські новини.
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко і лідер СПУ Олександр Мороз не бачать сенсу далі затягувати підписання Меморандуму про створення коаліції демократичних сил України, передає УНІАН.
Блок народно-демократичних партій, Громадянський блок "ПОРА"-ПРП, Народний блок Литвина і партія "Віче" заявляють про необхідність перерахунку голосів на всіх без винятку виборчих дільницях України, передає УНІАН.
Голова СДПУ(о) Віктор МЕДВЕДЧУК сьогодні подав заяву про свою відставку в політбюро Соціал-демократичної партії України (об’єднаної).
Виконувач обов’язків прем’єр-міністра Юрій Єхануров на засіданні Кабміну заявив про 68,07 млн. доларів боргу України перед Туркменістаном за постачений газ, передають Українські новини.
Центральна виборча комісія опрацювала 95,11% протоколів дільничних виборчих комісій. За даними інформаційно-аналітичної системи ЦВК, за Партію регіонів - 31,58%, БЮТ - 22,38%, "Нашу Україну" - 14,3%, СПУ - 5,83%, КПУ - 3,64%. А Блок Наталі Вітренко "Народна Опозиція" впевнено наближається до 3% бар’єру - він набрав уже 2,8%.
Кримська організація політичної партії Народний союз "Наша Україна" вимагає визнати недійсними вибори до Верховної Ради Криму і місцевих рад автономії, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Лідер партії "Віче" Інна Богословська на прес-конференції в Києві заявила, що в безлічі політичних партій крадуть мільйони голосів на користь БЮТ, Партії регіонів і "Нашої України".
Політрада блоку "Наша Україна" висловилась за підписання меморандуму про створення демократичної коаліції, передає УНІАН.
Керівник виборчої кампанії Партії регіонів Євген Кушнарьов вважає, що коаліція тільки з фракцій "Нашої України" і Партії регіонів неможлива. Про це він повідомив в інтерв’ю кореспондента ForUm‘у.
Президент Віктор Ющенко проводить консультації з керівниками партій і блоків - лідерів парламентських перегонів, зокрема, Партії регіонів, БЮТ, блоку "Наша Україна" і СПУ.
Центральна виборча комісія опрацювала 80,21% протоколів дільничних виборчих комісій. За даними інформаційно-аналітичної системи ЦВК, за Партію регіонів проголосувало 30,43%, БЮТ - 22,38%, "Нашу Україну" - 15,11%, СПУ - 6,11%, КПУ - 3,59%.
Заступник голови ЦВК Марина Ставнійчук заявляє, що ситуація з підрахунком голосів у Києві складна, але не наскільки критична, передає Інтерфакс-Україна.
Центральна виборча комісія опрацювала 10,06% протоколів дільничних виборчих комісій, передає УНІАН.
Згідно з даними Київської міської територіальної комісії, на виборах до Київради лідирує Блок Юлії Тимошенко, а на посаду мера столиці найбільшу кількість голосів набирає Олександр Омельченко.
Партія регіонів, що, за результатами екзит-полів, упевнено лідирує на виборах до Верховної Ради, готова співпрацювати з усіма переможцями, передають Українські новини.
Кандидати в мери Києва Віталій Кличко і Леонід Черновецький заявляють, що виграли ці вибори, передають Українські новини. Про це обидва кандидати заявили в ефірі "5 каналу".
Опозиційний блок "Не так!" заявив про готовність до проведення масових акцій протесту у разі, якщо Президент Віктор Ющенко не прийме рішення про проведення референдуму про набуття Україною членства в Північноатлантичному альянсі, передає Інтерфакс-Україна.
У Міністерстві закордонних справ України розцінюють коментар Департаменту інформації та преси МЗС Росії щодо надання російській мові статусу регіональної як неприховане втручання у внутрішні справи нашої держави та спробу здійснення зовнішнього впливу на українське суспільство напередодні виборів до Верховної Ради, передає УНІАН.