Спорт

На етапі Кубку світу з велоорієнтування перемогла закарпатка

Вихованка мукачівського СК "Товариш", майстер спорту 27-річна Ганна Телякевич перемогла на середній дистанції у черговому етапі WRE MTBO - Всесвітніх рамкових змагань з велоорієнтування, що проходили в Польщі. Вперше на змаганнях такого рівня українська спортсменка здобула такий високий результат.

05.08.2008, 18:25

Закарпаття здобуло Кубок України з пляжного волейболу

3 серпня в Ужгороді завершився фінал Кубку України з пляжного волейболу серед чоловіків. Головний приз здобула команда Олександра Дєргунова та Костянтина Медяника "Закарпаття ЗакДУ", обігравши киян з "Інваспорту 1" Олександра Полторацького та Сергія Тарасова.

04.08.2008, 08:00

В Закарпатті більярд набув популярності

... в ужгородському більярдному клубі "НЕО" стартував всеукраїнський турнір з більярду на приз однойменного клубу.

02.08.2008, 13:33

Рибалки з Ужгорода отримали 2000 тисячі гривень за улов

Закарпатська команда посіла третє місце на міжнародному турнірі зі спортивного рибальства

15.07.2008, 09:59

За розвиток фізичної культури і спорту

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області, активну участь у громадському житті краю

На спортивній арені – податківці

З ініціативи голови обкому профспілки працівників органів ДПС Закарпатській області Василя Василихи 28 червня 2008 року в Ужгороді напередодні професійного свята – Дня працівника податкової служби — було проведено традиційні спортивні змагання.

01.07.2008, 19:18

Ми чужі на цьому святі футболу

Репортаж кореспондентів "РІО" з футбольного чемпіонату Європи

28.06.2008, 18:41

В Ужгороді пройде Олімпійський день бігу

У суботу, 21 червня, в рамках всеукраїнського Олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України в Ужгороді пройде Олімпійський день бігу.

18.06.2008, 14:24

"Клич друзів - граймо разом!"

В Ужгороді з’явиться спортмайданчик від "Кока-Коли" та "Фонду братів Кличко"

11.06.2008, 09:09

Закарпатець став чемпіоном WBC серед юніорів

Василь Клюса з Виноградова завоював титул чемпіона світу за версіюю Всесвітнього боксерського союзу (WBC) серед юніорів у середній вазі (76 кг). У поєдинку за чемпіонський пояс він переміг литовця Мантаса Тарвідаса.

10.06.2008, 08:40

Подяка голови облдержадміністрації

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту

04.06.2008, 12:49

Із Словаччини - з перемогою

У місті Вранов відбулися змагання з кросу на 10 кілометрів серед поліцейських (ІРА) країн Центральної і Східної Європи

02.06.2008, 08:42

Що нам покаже ФК "Закарпаття"?

Президент клубу та гендиректор розказуватимуть про перспективи закарпатських футболістів

30.05.2008, 14:44

Закарпатська "Батьківщина молода" до Дня молоді візьме участь у волейбольному турнірі

1 червня, до Дня молоді

21.05.2008, 15:28

Перший закарпатець, що увійшов до складу збірної України

В Іспанії наш закарпатець - Бейло Балог став бронзовим призером Чемпіонату Європи у ваговій категорії до 80 кг.

20.05.2008, 12:31

Спорт, престиж, шоу — рецепт не лише для спортивних танців

Міжнародний турнір зі спортивного танцю "Uzhgorod Open" можна без всяких сумнівів назвати найкращим змаганням, організованим на теренах області. Рецепт успіху полягає в трьох головних категоріях — спортивному факторі, престижності змагання і організації справжнього шоу. Ці категорії можна розкласти й в іншій послідовності, однак всі вони необхідні для того, аби турнір вдався.

17.05.2008, 10:28