Закарпатському нардепу арештували майно за ніби-то завдані збитки на 8 млн.грн.
На майно Валерія Пацкана все ж накладено арешт
На майно Валерія Пацкана все ж накладено арешт
У вівторок, 28 січня, о 10 годині відбудеться позачергова сесія Верховної Ради сьомого скликання.
Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив готовність обговорювати з Радою Європи і Венеціанською комісією всі виникаючі питання щодо нових норм українського законодавства.
Влада ФРН поки не бачить підстав для введення санкцій проти українського керівництва.
Під тиском протестувальників голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало написав заяву на звільнення.
Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне розглянути ситуацію у країні на позачерговій сесії Верховної Ради.
На деяких Інтернет-сайтах з’явився виступ людини в міліцейській формі у званні лейтенанта міліції, яка закликає міліцію не виконувати накази керівництва, а залишатися з народом.
Як уже повідомляв Ужгород.net.ua, сьогодні близько 30 закарпатських журналістів різних ЗМІ прийшли до адмінбудівлі УМВС в Закарпатській області з вимогою роз’яснити, чи відправлено внутрішні війська із Закарпаття на Київ, чи будуть правоохоронців переслідувати громадян та журналістів...
Прем’єр-міністр України Микола Азаров не виключає кадрових змін у складі Кабінету міністрів на початку лютого.
30 беркутівців Закарпаття знаходиться в Києві – УМВС (відео)
Лідери опозиції залишили Адміністрацію президента без коментарів.
Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида прокоментував останні події в Києві.
Українська Православна Церква закликає до відповідальності за майбутнє України кожного громадянина.
Представник збройних сил України розповів, які заходи буде вживати армія в разі ескалації конфлікту
В Адміністрації Президента розпочалася зустріч з Яценюком, Кличком та Тягнибоком.
У середу, 22 січня, на площі Народній в Ужгороді вже традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, з нагоди відзначення Дня Соборності України та річниці створення Закарпатської області.
Прем’єр-міністр України Микола Азаров вдячний співробітникам правоохоронних органів за витримку під час сутичок на вулиці Грушевського в центрі Києва.
Про це вона заявила на брифінгу у вівторок.
В Адміністрації Президента України покладають відповідальність за масові заворушення в Києві на опозицію та "деяких представників іноземних держав"
Закони України від 16 січня, що викликали протест серед опозиції і громадськості, опубліковані в електронній версії газети парламенту “Голос України” у номері за вівторок 21 січня.