52-річний чоловік спалахнув смолоскипом у власній оселі на Закарпатті
Вогняна НП трапилася у хустській Бороняві.
Вогняна НП трапилася у хустській Бороняві.
Це страшенно обурило мимовільних свідків цієї "пригоди"...
В Ужгородському замку відбулася презентація перевидання книжки першого мера Ужгорода післявоєнного періоду, краєзнавця та публіциста Петра Сови, який описав історію улюбленого міста у 1937 році русинською.
Під час зіткнення двох іномарок — вантажівки та легковика.
Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур.
Нову зовнішню дренажну каналізацію, яка забезпечить відведення ґрунтових вод, встановлюють біля приміщень міської поліклініки та Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги на вулиці Грибоєдова в Ужгороді, облаштовують також територію перед входом до медзакладів.
У вівторок, 5 вересня, у Чопі стартував другий етап ремонту покриття міських доріг.
За процесуального керівництва прокуратури області викрито групу осіб, яка на території Тячівського району, під прикриттям діяльності станції технічного обслуговування автомобілів, організувала збут особливо небезпечних наркотичних речовин, а саме метамфетаміну і канабісу. Встановлено, що на цій же СТО реалізовувалися також і бойові припаси.
Плитку, яку викрав невідомий в ніч на 5 вересня, поліцейські знайшли в 29-річного мешканця смт. Ясіня. Крадене вилучено, за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.
Учора ввечері на автодорозі Київ-Чоп неподалік Ужгорода сталися два наїзди автомобілів на пішоходів. Один із винуватців ДТП з місця пригоди втік, його розшукують. На щастя, потерпілі живі й перебувають на лікуванні. Поліція розпочала за фактами розслідування.
Сьогодні, 6 вересня в зоні митного контролю на ділянці «Виїзд з України» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення тютюнових виробів.
Сьогодні, 6 вересня, на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства стартували ювілейній змагання працівників лісових господарств - XX-й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та IХ-й конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2017».
Мабуть, найкраще з літом прощатися на морському узбережжі в компанії веселої, енергійної та готової до пригод молоді. Саме так і зробили наші студенти, тож цьогорічну подорож до Болгарії запам’ятають надовго.
За фактом грабежу малолітнього берегівчанина, поліція розпочала кримінальне провадження. Станом на тепер вже встановлено особу грабіжника, слідство у справі триває.
Дорожньо-транспортна пригода сталася напередодні ввечері близько 20.00 на серпантині траси між селами Велика Копаня і Широке, що на закарпатській Виноградівщині.
Сьогодні на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного вивезення з України тютюнових виробів.
28-річна мешканка села Великі Лучки Мукачівського району викрала в односельця 1800 гривень. За фактом крадіжки слідчий Мукачівського відділення поліції відкрив кримінальне провадження.
У вівторок, 5 вересня, на чолі з директоркою Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Оленою Іщенко понад 100 учнів випускних класів на запрошення голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса та його першого заступника Йосипа Борто прийшли в сесійну залу, аби наочно знайомитися з діяльністю найвищого законодавчого органу краю.
Осінь — це пора збору врожаю та підготовки городу та саду до наступного року.
До чергової частини Мукачівського відділу поліції з заявою про крадіжку техніки звернувся 23-річний мешканець Харкова...