На Ужгородщині вогнеборці ліквідували пожежу в автомобілі та надвірній споруді
23 липня о 15:59 в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення, що під час руху в районі с. Руські Комарівці Ужгородському району, загорівся автомобіль ВАЗ-2103.
23 липня о 15:59 в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення, що під час руху в районі с. Руські Комарівці Ужгородському району, загорівся автомобіль ВАЗ-2103.
Уже третій рік у місті Рівному відбувається всеукраїнський арт-семінар «Куст» (від імені поліського язичницького божества). У липні з різних куточків України сюди з’їжджаються молоді літератори, аби набути досвіду літературної майстерності.
Майже два десятки ангіографічних обстежень зроблено на новому обладнанні, що запрацювало днями в Хустській районній лікарні. За словами завідувача відділення інтервенційної кардіології Юрія Блищака, медики закладу пройшли навчання в найкращих клініках України. Лікар відзначає відмінну якість зображення, точність позиціонування, знижену дозу рентген-навантаження, зручність та швидкість роботи нового обладнання.
Як уже повідомлялося, протягом минулого тижня постійні комісії обласної ради вивчили проекти рішень, поданих для розгляду на пленарному засіданні 12-ї сесії обласної ради VІІ скликання.
Одним із небагатьох ужгородських гуртів, що з вартою поваги впертістю, впродовж довгих років свого існування, прививає традиції справжнього західного року, мешканцям міста є – TequilaBand. Саме з наймолодшим учасником гурту, гітаристом Арсеном Бабиченко, який нещодавно відсвяткував своє двадцятидвохріччя, буде наша сьогоднішня розмова.
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступники Олександр Білак та Василь Гомонай сьогодні зустрілися з директором Центру європейських проектів у Варшаві Лєшиком Буллєром.
Інспектор ювенальної превенції поліції Ужгорода навідалася до ДНЗ №31 для того, щоб поспілкуватися з дітками про правила безпеки дорожнього руху
За фактом дорожньо-транспортної пригоди у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України.
Розслідуванням дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув водій мопеда, займаються тячівські слідчі. За фактом смертельної аварії розпочато кримінальне провадження.
В Закарпатті на популярному гірськолижному курорті Драгобрат з 1 по 7 липня Британська Рада організувала заняття Літньої школи професійної майстерності.
На Виноградівщині: у планах на завершальний тиждень практики – розширити ареал експедиції та виконати уточнювальні дослідження по місцях, де вже були обстеження.
У неділю (22.07) на Рахівщині біля витоку річки Чорна Тиса вперше відбувся фестиваль «Де бере початок Тиса». Розпочалися заходи в смт Ясіня з урочистої зустрічі Геннадія Москаля, керівництва Рахівського й Тячівського районів з дипломатичними представниками країн басейну Тиси.
У Чернівцях відбувся основний чемпіонат України з велоспорту-маунтинбайк у дисципліні крос-кантрі. У змаганнях серед дорослих чинний чемпіон України, ужгородець Володимир Козловський, на жаль, втратив майку чемпіона й став срібним призером змагань.
Як і чим живуть учні загальноосвітньої середньої школи, де я також мав щастя учитися й уму-розуму набиратися у 60-70-х роках минулого століття, коли її (за моєї тямки) почергово очолювали директори Юрій Лендєл, Роман Гуляй, Федір Готько (усі, на жаль, покійні), натомість атестати випускникам-ровесникам – дусинцям, плав‘янам, лопушанам, тибавцям, маломартинківчанам, росошанам про закінчення десятого класу вручав новопризначений директор, історик Василь Мигович, який і зараз, слава Богу, живий та мешкає з родиною у мальовничо-колоритному Дусині.
Ужгородські "Джерельця Карпат" з успіхом гастролюють у Словаччині
Традиційний бограч і повітряна куля: як Ратівці відзначали День села
Липневий Ужгород вкривається снігом – так у місті квітне софора японська.
16-18 липня на кортах Тячівської ДЮСШ проходив черговий турнір Федерації тенісу України 2-ї категорії під назвою «Літні канікули».
Кафедра обліку і аудиту Ужгородського університету висловлює щиру подяку ТзОВ «Інститут прикладних систем і технологій» за надану можливість працювати в реальному часі в бухгалтерській програмі «Облік SaaS»
На Закарпатті сьогодні, 20 липня, поліцейські Берегівського ВП провели профілактичне відпрацювання м.Берегова та смт.Батьово.