За 4 дні на Рахівщині знайшли понад півтори тисячі боєприпасів

28 серпня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області завершено роботи по вилученню та знищенню вибухонебезпечних предметів часів Першої світової війни, котрі було знайдено в лісовому масиві в районі с. Лазещина Рахівського району.
Окремі вибухонебезпечні предмети було знайдено учасниками експедиції, яку організувало Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять». Дана організація займається увічненням пам’яті про воїнів, загиблих під час світових воєн та жертв політичних репресій, а також пошуком, ідентифікацією та перепохованням останків загиблих військових.
Роботи з пошуку та вилучення боєприпасів тривали впродовж 25-28 серпня. Загалом було знищено 65 ручних гранат, 25 артилерійських снарядів калібром 76 мм., 8 артилерійських снарядів калібром 85 мм, 7 артилерійських снарядів калібром 100 мм, 1550 набоїв та 5 підривників часів Першої світової війни.
До теми
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС
- На Хустщині отруїлися неповнолітні брат і сестра - ймовірно, через чадний газ
- Бійці ДСНС спільно з вогнеборцями місцевої пожежної команди ліквідували на Тячівщині пожежу в надвірній споруді
- Гірські рятувальники надали допомогу потерпілій в горах на Хустщині
- Родини з Дніпропетровської області знайшли прихисток на Закарпатті
- В обласному центрі через пожежу загинула жінка
- Від початку року на Закарпатті сталося 2227 пожеж, із яких 64 - минулого місяця
- Вогнеборці ліквідували у Хустському районі загорання КАМАЗа, що зайнявся під час руху
- Вогнеборці ліквідували загорання автомобіля УАЗ, що зайнявся під час руху
- Пожежа забрала життя 61-річного закарпатця
- Артилерійський снаряд Другої світової війни знешкодили в Ужгороді
- Закарпатські рятувальники зустріли родини з Дніпропетровської та Запорізької областей
- Хустські рятувальники ліквідували займання Audi Q7, яка загорілася під час руху
- У Карпатах заблукали двоє туристів: рятувальники знайшли їх попри хуртовину й туман
- Трагічна пожежа на Берегівщині забрала життя людини
- Закарпаття зустріло нові родини вимушених переселенців з Дніпропетровщини
- У горах Рахівщини врятували чоловіка, який блукав 4 дні

До цієї новини немає коментарів