Закарпатські правоохоронці затримали "БМВ" з наркотиками

Учора на контрольному посту на околиці села Ділове прикордонники Мукачівського загону спільно з представниками Національної поліції затримали автомобіль марки «БMВ». Іномаркою керував житель смт Великий Бичків Рахівського району.
Під час перевірки документів водій поводився знервовано, що дало підстави правоохоронцям підозрювати його у перевезенні на даному транспортному засобі заборонених товарів.
У результаті огляду іномарки, в якій був ще й пасажир, громадянин України, було виявлено пакунок з порошком білого кольору, попередньо амфетаміном. Також в автівці правоохоронці виявили 3 шприци з залишками речовини світлого кольору, інформує ДПСУ.
Наразі знахідки вилучено та передано на експертизу. Для проведення подальших слідчих дій затриманих передано поліції.
До теми
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Їхав без шолома: через ДТП на Виноградівщині до реанімації потрапив 17-річний мотоцикліст
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- Поліцейські Закарпаття перевіряють інформацію про можливі порушення у сфері утримання тварин
- Привласнили понад 1,7 млн гривень: закарпатські поліцейські викрили організовану злочинну групу на виведенні коштів із банківських рахунків пенсіонерів
До цієї новини немає коментарів