Поліція вилучила у закарпатців рушницю та ніж

Працівниками сектору кримінальної поліції та слідчого відділу Мукачівського відділення поліції на підставі ухвали суду проведено обшук в помешканні жителя села Нове Давидково. В майстерні 54-річного чоловіка виявлено ніж довжиною 40 см, саморобний пристрій «глушник», спусковий механізм до мисливської рушниці, оптичний приціл та ствол до нарізної зброї з патроном всередині. Зброю вилучено та направлено на дослідження. Чоловік опитаний.
В селі Ганьковиця Свалявського району виявлено предмет, схожий на снаряд часів Другої світової війни, покритий корозією. Зброя довжиною 30 см і товщиною 80 мм мала наявні «пера» в кількості 5 штук. Знахідка біля грунтової дороги в лісосмузі огороджена червоною стрічною, місце охороняють працівники Свалявського відділення поліції до приїзду вибухотехніків.
Ще один факт виявлення зброї мав місце в смт. Великий Бичків Рахівського району. Її виявили працівники поліції за ухвалою слідчого судді під час обшуку в помешканні 22-річного місцевого жителя. В шафі спальної кімнати зберігалася нарізна однозарядна зброя без маркування та 10 патронів. Знахідку вилучено та направлено на експертизу.
У поліції нагадують, що 31 липня завершився місячних добровільної здачі зброї, під час якого закарпатці могли здати свої арсенали, уникнувши адміністративної та кримінальної відповідальності. За результатами місячника 38 мешканців області уникли відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.
До теми
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- Поліцейські Закарпаття перевіряють інформацію про можливі порушення у сфері утримання тварин
- Привласнили понад 1,7 млн гривень: закарпатські поліцейські викрили організовану злочинну групу на виведенні коштів із банківських рахунків пенсіонерів
- У Виноградові чоловік обікрав водійку, яка його підвозила
- Поліція Ужгорода затримала наркоторговицю – їй загрожує до 8 років ув'язнення
- Поліцейські Виноградова затримали підозрювану у переправленні військовозобов’язаних через кордон України
- Поліція Виноградова розслідує факт жорстокого поводження з твариною: особу, причетну до злочину, встановлено
- Поліція Закарпаття затримала підозрюваного у кривавому вбивстві 22-річної дівчини
- Поліція Ужгорода затримала зловмисника, який ножем поранив місцевого підприємця та втік
До цієї новини немає коментарів