Що має робити один із активістів "Спецконтролю", звинувачуваних у хабарництві, суд в Ужгороді вже вирішив

Запобіжним заходом на найближчі два місяці для одного з активістів ГО "Спецконтроль", Андрія, Ужгородський міськрайонний суд обрав домашній арешт без застосування допоміжних контрольних спецзасобів.
Суддя пані Світлик, яка розглядала справу, прийняла рішення, яке забороняє підозрюваному покидати дім, у нього вилучили паспорти.
Щодо іншого підозрюваного почали розгляд.
Нагадаємо, днями активістів затримали при отриманні 40 тисяч гривень зі 100, які вони вимагали від працівника Управління Укртрансбезпеки за неоприлюднення компроментуючого відео. Зустріч проходила на кладовищі.
За даними поліції, попередньо, їм загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.
До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою

До цієї новини немає коментарів