Прикордонники на Закарпатті завадили цигарковій контрабанді

Прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Ділове», під час моніторингу ділянки прилеглої до державного кордону, було виявлено особу без документів. Затриманим виявися 19-річний громадянин України. Юнак вів спостереження за прикордонними нарядами. Пізніше, неподалік від місця затримання «спостерігача», за 150 метрів до кордону, прикордонники виявили схованку, з шістьма пакунками тютюнових виробів. Затриманого громадянина, та виявлені пакунки, в яких знаходилось 3 100 пачок сигарет марки «Марбле», було доставлено на відділ прикордонної служби «Ділове».
Ще одного українця та два пакунки тютюнових виробів, затримали прикордонники відділу «Солотвино». У виявлених пакунках знаходилось 900 пачок сигарет марки «Джин Лінг».
Щодо затриманих громадян, було складено протоколи адмінправопорушення. Оцінку їх діям визначатиме суд.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- На Закарпатті надзвичайники розчищали автошляхи від повалених негодою дерев
- На Закарпаття з Німеччини екстрадовано організатора масштабного наркобізнесу
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька

До цієї новини немає коментарів