На Закарпатті знайшли мак у Свалявському та Іршавському районах

В краї триває спецоперація «Мак-2016», під час якої поліція виявляє незаконні посіви маку та конопель. За це передбачено кримінальну відповідальність.
150 рослин маку виявили іршавські поліцейські на присадибній ділянці в с.Білки Іршавського району. Кому належить ця земля, тепер з’ясовується.
Ще 61 стебел маку вилучили свалявські правоохоронці з города 54-річної жительки с.Плоске Свалявського району.
Мак направлено на експертизу. Нагадуємо, що за посів 100 і більше рослин настає кримінальна відповідальність.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
До цієї новини немає коментарів