Ужгородець придбав старий будинок з мінами на подвір'ї

Як повідомляють в ГУНП в Закарпатській області, у Перечинську поліцію звернувся із заявою 59-річний житель м.Ужгорода.
Чоловік придбав у селі Т.Пасіка Перечинського району старий будинок, в якому виявив вибухівку.
На місце події прибули поліцейські та вибухотехніки ДСНС. Іржаву мінометну міну часів війни вилучили та знешкодили на полігоні в Ужгородському районі.
До теми
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- До уваги водіїв! Зміни в організації руху на вулиці Митній в Ужгороді
- До уваги водіїв! Зміни в організації руху на вулиці Закарпатській в Ужгороді!
- На Закарпатті судитимуть «кримінального авторитета», який з-за ґрат організовував переправлення ухилянтів
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- У прокуратурі Закарпаття обговорили новели у сфері обліку та статистики
- Закарпаття посилює логістику: відкрито оновлений термінал «Євробрідж»
- На Мукачівщині літня жінка потрапила до лікарні через чадний газ
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової
- За матеріалами поліції Мукачева до 7 років ув’язнення засуджено дніпрянина за сексуальне насильство над малолітніми дівчатами
- Поліцейські Воловця врятували життя пенсіонерці, яка постраждала від сексуального насильства — підозрюваного у злочині затримано
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- Поліцейські Мукачева затримали групу неповнолітніх, підозрюваних у зґвалтуванні та пограбуванні жінки
- Черговий евакуаційний потяг привіз на Закарпаття дві родини з Донеччини

До цієї новини немає коментарів