Телефонні шахраї обдурили закарпатку

Черговою жертвою невідомих шахраїв стала 59-річна жителька с.Дунковиця Іршавського району. Жінка є інвалідом другої групи.
Обідньої пори її перестріли на вулиці села двоє незнайомців, чоловік і жінка. Завели розмову, назвавшись працівниками Червоного Хреста. Дізнавшись, що жінка хворіє, запропонували їй дешевше придбати дорогі ліки. Чи то аферисти застосували гіпноз, чи гарно говорили, проте сердешна жінка віддала їм на «дешеві» ліки аж 300 доларів. Після чого негідники сіли в машину й втекли з села.
Аферистів розшукує поліція, вкотре застерігаючи закарпатців. У краї промишляють шахраї-«гастролери». День перед тим в м.Ужгороді від бабусі видурили велику суму. Не станьте черговою їх жертвою! Не заводіть розмов із незнайомцями, не купуйте «дешеві» ліки чи мед, не позичайте і не розмінюйте нікому чужому гроші. Це все схеми, за якими діють аферисти.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- 10 років ув’язнення: засуджено закарпатця, який планував заробити 25 тисяч доларів на незаконному вивезенні немовляти
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв політичних репресій
- Контрабанда на 8 млн грн: на КПП «Тиса» затримали системи зберігання енергії
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- В Ужгороді завтра, 18 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Максима Рака
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- 83 експерти із Закарпаття оцінювали професійну майстерність учителів з усієї України
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- На Тячівщині рятувальники деблокували водія, затиснутого в салоні автомобіля після ДТП
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Ужгород попрощався нині зі ще одним захисником – 43-річним солдатом Едуардом Голяком
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті викрито масштабні бюджетні махінації з вирощування кукурудзи в аграрному інституті: завдано майже пів мільйона збитків
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття

До цієї новини немає коментарів