Рішенням виконкому Ужгородської міськради п'ятьом фізичним особам дали дозвіл на проведення земляних робіт

Ідеться про 5 діб для облаштування водопостачання та водовідведення житлового будинку по вул. Криничній, 15; 10 діб для робіт «Закарпаттяобленерго» на вул. Тихій, Собранецькій, Довженка та пл. Жупанатській; ТОВ “Медичний центр “Закарпатський діагностичний центр” тривалістю 5 діб для робіт на вул. Перемоги, 21; ТОВ “Закарпатжитлобуд” тривалістю 10 діб для облаштування водовідведення та водопостачання житлового будинку по вул. Другетів - Заводській.
Виконавці земляних робіт повинні забезпечити безпеку руху транспорту та пішоходів під час їх проведення, а відділ муніципальної поліції здійснити контроль за відновленням після проведення. Розпочинати земляні роботи можна тільки за обов’язкової присутності працівників відділу муніципальної поліції та департаменту міського господарства міськради, - повідомляють на сторінці мерії у Фейсбуку.
До теми
- Благодійна різдвяна коляда відбулася в Ужгороді
- Під час Ходи звіздарів в Ужгороді збиратимуть донати для ЗСУ
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ

До цієї новини немає коментарів