Румунське консульство на Закарпатті так і не почало роботу

6 травня у Солотвині відбулося відкриття консульства Румунії. Символічну стрічку на вході до установи перерізали Міністр закордонних справ Румунії Лазер Коменеску та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. На відкритті була присутня і Генконсул Румунії в м.Чернівці Елеонора Молдаван, яка запевняла, що упродовж двох місяців інфраструктуру нового консульства буде технічно приведено до умов Шенгену, і воно почне працювати.
Два місяці з часу відкриття консульства майже минули, але установа так і не розпочала роботу. Парадний вхід до будівлі зачинений, помітно, що всередині триває ремонт.
Загалом, з травня тут мало що змінилося: не зняли навіть рекламні вивіски салону меблів, який донедавна був у цьому приміщенні. Щоправда, будівлю консульства обнесли огорожею.
Джерело: www.mukachevo.net
До теми
- За результатами 20-ї та 21-ї хвиль «Грант на власну справу» 20 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- 694 особи з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- У застосунку «Армія+» з’явилася категорія "Медицина": військові отримуватимуть знижки на ліки
- Програма житлових ваучерів для ВПО з тимчасово окупованих територій: понад 10 тисяч заявок за перший тиждень, із них 193 подано у Закарпатській області
- Мирослав Білецький провів нараду з головами РВА: пріоритети – ветеранський сервіс та захист дітей
- На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
- Європейський комітет регіонів підтримує започаткування макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону і сприятиме її реалізації
- Закарпаття поглиблює співпрацю з французьким регіоном Гранд Ест
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 14,6 тисячі шукачів роботи
- 14 підозр за спроби нажитися на 114 тисячах доларів США: за тиждень на Закарпатті блоковано нові схеми «бізнесу на втечах» за кордон
- Оновлена програма підтримки закарпатського бізнесу – стартувала! Перші рішення ухвалено
- Новий цифровий портал Закарпатської ОВА – це про зручність, доступність та прямий зв'язок з владою для кожної громади
- За тиждень Державна екологічна інспекція у Закарпатській області склала 35 протоколів
- Закарпатські школи переходять на цифрове самооцінювання в системі EvaluEd
- 4-8 годин автономної роботи: на Закарпатті підвищують надійність мобільних мереж під час відключень
- «Карпатська ініціатива» має прихильників у Європі - Мирослав Білецький
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 133 млн грн
- На Закарпатті прокурори впроваджують практику захисту постраждалих від домашнього насильства
- «Національний кешбек» змінює категорії витрачання коштів, – рішення Уряду
- Зимові 6 500 грн: закарпатці можуть подати заявку на нову виплату

До цієї новини немає коментарів