Вчора в Ужгороді відпочивали по-війському

Дебютну національно-патріотичну акцію «Military Ride» провели сьогодні на площі Народній в Ужгороді. Програма заходів включала в себе виставку військових шевронів та військової техніки, а також спортивні змагання, зокрема з футболу, баскетболу та армреслінгу. Переможців змагань нагородили міський голова Богдан Андріїв і начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, вручивши їм грамоти та кубки.
Справжньою родзинкою заходу став виступ зведеного оркестру військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. 77 військових музикантів з п’яти оркестрів військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України виконали українські та зарубіжні композиції.
Завершилася акція «Military Ride» велозаїздом, який приурочили Дню молоді та 20-ій річниці Конституції України. Після офіційного старту велозаїзду, який дав Богдан Андріїв, колона велосипедистів вирушила з площі Народної за наступним маршрутом: площа Дружби народів, вулиці Митна, Івана Франка, Загорська, новий транспортний міст, Слов’янська набережна, площа Богдана Хмельницького і фінішували велолюбителі на тій таки площі Народній, - повідомляють на сторінці мерії у Фейсбуку.
До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу

До цієї новини немає коментарів