"In english please" - закарпатських патрульних вчитимуть іноземної

Заступник директора Корпусу миру США в Україні Пілар Робледо зустрілася з заступником начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції Вадимом Сітало. В першу чергу представниця урядового агентства США мала за мету відновити співпрацю з закарпатською поліцією після реформування та посилити її в частині роботи з волонтерами.
Вже у вересні 105 добровольців з Корпусу миру приїдуть в Україну, частину з них буде делеговано в Ужгород. Уже зараз представники цієї організації працюють на Закарпатті, в тому числі організовують клуби з допомоги вивчення англійської мови.
Вадим Сітало радо відгукнувся на пропозицію американських колег розпочати курси з підвищення рівня володіння англійською мовою серед поліції.
«Потрібно визначитися, скільки часу готові волонтери приділяти таким курсам, з яким рівнем знань вони хочуть мати справу. Залежно від цього ми формуватимемо групи. Вивчення мови – це живий процес, дуже великим позитивом буде спілкування з носіями мови», – наголосив заступник начальника превентивної діяльності Головного управління Національної поліції.
Багато часу присвятили обговоренню питання безпеки Закарпаття. Менеджер з безпеки Корпусу миру США в Україні Іван Никифорук, який є громадянином нашої держави та добре орієнтується в ситуації зі злочинністю в нашому краї, задав ряд питань. Зокрема, згадав стрілянину в Мукачеві, вбивство іноземних студентів, проте Вадим Сітало запевнив, що обидві ситуації були побутовими з’ясуваннями стосунків. Правоохоронець пояснив, що політики, національної нетерпимості чи інших глобальних проблем, які могли б виявлятися у такий злочинний спосіб, у цих справах немає.
Вадим Сітало наголосив, що Закарпаття завжди було толерантним до інших національностей, з часів середньовіччя на нашій територію мирно живе багато народностей. Після початку бойових дій на території України наша область радо зустріла і численних студентів з Азії.
Американці запитали, які регіони Закарпаття краще відвідати в плані безпеки і куди поліція не радила б навідуватися. Заступник начальника превентивної діяльності Головного управління Національної поліції Вадим Сітало сказав, що не тільки не радитиме уникати якихось куточків нашого краю, але й наполегливо радитиме відвідати їх всі.
«Закарпатська область є повністю безпечною і для місцевих жителів, іноземців і для волонтерів. В нашому краї немає жодного населеного пункту, який би не контролювався і не патрулювався поліцією. Рівень безпеки Закарпаття можна порівняти з більшістю розвинених країн Європи», – наголосив правоохоронець.
Крім питань безпеки, представники Корпусу миру обговорили з правоохоронцями майбутню переатестацію працівників та повноваження і перші результати роботи патрульної поліції.
Заступник директора Корпусу миру США в Україні Пілар Робледо наголосила, що її колеги, які мали радість працювати в Ужгороді, завжди дуже позитивно відгукувалися про Закарпаття, і в цьому є велика заслуга поліції.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
До теми
- Діти із Закарпаття та Херсонщини вирушили на оздоровлення до Словаччини в межах міжрегіонального партнерства
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки

До цієї новини немає коментарів