Як стати антизіркою Інтернету придумали на Закарпатті

Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче берегти ліс, не смітити в лісі, не завдавати йому шкоди– істини відомі кожному. Але надто часто люди про них забувають.
Не лише місцях масового відпочинку, а й навіть у віддалених куточках, скрізь видно сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки, гори побутового та виробничого сміття.
Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку наших громадян в лісі. Вздовж автодоріг, в мальовничих куточках Закарпаття обладнано спеціально пристосовані місця реакреаційгі пункти, зі столами, лавками, місцями для вогнища та контейнерами для збору сміття, де туристи можуть комфортно перепочити. Створення в лісових масивах мережі таких пунктів є одним з важливих заходів, спрямованих на охорону та захист лісу.
Пластик – ворог лісу, а то що погано для лісу – живого організму, ніяк не може бути корисним для людини. Періоди розпаду деяких видів відходів в природних умовах: скляна пляшка – 1000 000 років, алюміній і його сплави (популярна алюмінієва банка, зазвичай від пива) від 80 до 200 років, поліетиленовий пакет, пластикові пляшки і одноразовий посуд – від 500 до 1000 років , недопалки – від 1 до 5 років
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення лісів» , пошкодження лісу стічними водами, хімічними речовинами, нафтою і нафтопродуктами, промисловими і комунально-побутовими викидами, відходами, що викликає його усихання чи захворювання, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також передбачено, що засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу на громадян від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Тобто громадяни за забруднення або пошкодження лісів муситимуть заплатити від 85 до 510 гривень, а на посадових осіб за такі порушення накладатиметься штраф в розмірі від 170 до 850 гривень.
Закликаємо фотографувати відпочиваючих і які смітять у лісі, і скаржитися на них в поліцію або надсилати фото на пошту прес-служби за електронною адресою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">[email protected].
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
До теми
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- На Закарпатті відкрили новий інклюзивний дитячий спортивний майданчик
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Понад 600 учасників взяли участь у «Діалозі влади та бізнесу» щодо нових правил визначення критично важливих підприємств
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків
- Навчальний центр дошкільної підготовки ромських дітей отримав нові підручники та навчальні матеріали в межах освітнього проекту

До цієї новини немає коментарів