Словацька поліція затримала браконьєра з України

Надзвичайна подія сталася в селі Моровани, окрес Міхаловце. Зранку правоохоронці зупнили автомобіль «Suzuki Samurai», в якому перебували 55-річний словак та 20-річний громадянин України.
Останній став погрожувати поліціянтам зброєю. У відповідь правоохоронець застосував службовий пістолет і вистрілив у руку та коліно.
Як повідомив речник Кошицької крайової поліції Александер Сабо в автомобілі було виявлено чотири застрелені козулі. Словацькому бракон’єру загрожує ув’язнення на термін від півроку до трьох років. Українець з вогнепальними ранами перебуває у лікарні.
За посягання на життя поліцейських йому загрожує термін ув’язнення від 3-ох до 8-ми років, - повідомляє Mukachevo.net
До теми
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка

До цієї новини немає коментарів