На кордоні затримали закарпатця, який намагався перевезти викрадений автомобіль

23 травня під вечір на КПП "Захонь-Чоп" затримали водія, громадянина України, який планував перетнути кордон на автомобілі "Шкода" зі словацькими номерними знаками.
Однак співробітники угорської прикордонної поліції виявили, що автомобіль перебуває у розшуку в Словаччині. Поліція конфіскувала автомобіль, а водія доправили до відділку в Захоні.
Наразі через міжнародну систему Sirene на нього оформляється ордер про арешт.
Джерело: Mukachevo.net
До теми
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- Через Закарпаття у Європу за 8 000 Євро: на шляху до кордону затримано чергового «перевізника»
- Поліція Закарпаття викрила схему переправлення через кордон чоловіків, замасковану під медевакуацію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- На Закарпатті поліцейські відкрили вогонь по колесах вантажівки задля примусової зупинки
- На Закарпатті поліція заблокувала діяльність наркоугруповання зі щомісячним прибутком орієнтовно 1 млн грн
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- На Закарпатті затримали ділка, який переправляв через кордон військовозобов'язаних
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- На Закарпатті затримали громадянку Словаччини, яка вербувала жінок для сексуальної експлуатації
- Депутат і “схема виїзду”: на Закарпатті викрили організатора переправлення за кордон
- Повідомлено про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та стріляв у правоохоронців

До цієї новини немає коментарів