Завтра на Закарпаття вперше вирушать веловагони

За інформацією служби приміських пасажирських перевезень, велостійки будуть розміщені у першому та останньому вагонах поїзда, згідно зі схемою, це вагони №1 та №8. Одна стійка розрахована на 18 велосипедів.
Пасажири, які подорожують із двоколісними друзями, при купівлі квитків у касах повинні вказати, що перевозять велосипед, та оформити квитанцію.
Додамо, регіональний потяг №827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10 год. та прибуває у Мукачеве об 11:15 год. Зворотно потяг вирушає о 16:40 год. та прибуває до Львова о 20:45 год. На шляху прямування потяг зупиняється у мальовничих туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит.
До теми
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували чергову «ухилянтську схему»
- В Ужгороді відкриють виставку «Косиця. Наша історія», присвячену десятиріччю студії традиційної вишивки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще один незаконний «трансфер» ухилянтів через держкордон
- СБУ, Нацполіція та прикордонники затримали ще одного співучасника «інкасаторської» схеми для ухилянтів
- В Ужгороді провели вечір пам’яті Надії Панчук
- СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему: чоловіків доставляли до кордону на інкасаторських машинах
- У селі Іза триває активна фаза протиепідемічних заходів через спалах гепатиту А
- Відкрили дорогу та розпочинають вакцинацію: у селі Іза завершили протест
- Консульство Угорщини в Берегові отримало нового керівника
- В Ізі на Хустщині місцеві жителі перекрили дорогу та спалили карантинний пост – протестують проти обмежень через спалах гепатиту А
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди

До цієї новини немає коментарів