В Ужгороді цього року розкрили лише кожен четвертий злочин, тяжких і особливо тяжких побільшало
Про це сьогодні, 12 травня, повідомив голова Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко.
Так, за інформацією прокурора, за перші чотири місяці 2016 року рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення на території міста Ужгород становив 86,3% (за аналогічний період минулого року цей показник – 85,3%), тобто залишався практично на рівні минулого року.
Усього за цей період у місті зареєстровано 1601 правопорушення (у минулому році - 1526).
При цьому, у місті значно зросла кількість особливо тяжких (із 18 у минулому році до 22 цього року) та тяжких злочинів (із 300 до 427).
Стосовно рівня розкриття злочинів, то цей показник без урахування минулих років сягнув усього 27%.
До теми
- Пісня для захисників: на Закарпатті соліст гурту «Шабля» Володимир Гейзер виступив для ветеранів війни
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- «Музика у фарбах» - Ужгородський скансен запрошує на першу виставку Володимира Машіки
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовність Пунктів незламності
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП

До цієї новини немає коментарів