Шість місяців для внутрішнтої безпеки

Корупціонер два місяці «тиранив» начальника погранвідділу «Солотвино», спрямовуючи інформаційні звинувачення керівництву Мукачівського прикордонного загону. За результатами службових розслідувань майору оголосили догану і кілька разів усували з посади. Начальник прикордонного відділу «Солотвино», намагаючись припинити психологічний і моральний тиск, погодився дати хабар в 15 тис. гривень. Голову відділу внутрішньої безпеки затримали після передачі грошей.
У суді офіцер визнав свою провину, уклавши договір з прокурором. Його засудили за ч.1 ст.368 КК України. Прикордоннику призначили шість місяців арешту. Відзначимо, що чоловік просидів у СІЗО з кінця липня до початку грудня.
До теми
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- У горах поблизу кордону прикордонники виявили тіло людини
- На Тячівщині прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо двох чоловіків, які незаконно переправляли до Румунії військовозобов’язаних киян
- До уваги подорожуючих! Через негоду сьогодні, 8 липня, тимчасово призупинено роботу пункту пропуску «Дзвінкове – Лонья»
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- На Закарпатті прикордонник не з’явився на службу: відкрито кримінальне провадження
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними відзнаками
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- Закарпаття знову зустріло евакуаційний потяг із сім’ями з прифронтових областей
- Закарпатські прикордонники затримали трьох громадян Індії поблизу кордону зі Словаччиною
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
До цієї новини немає коментарів