Закарпатський кінолог відправився у зону АТО вже вп'яте

Сьогодні, у святковий Світлий вівторок, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Степан Довгунь проводив на службу до зони АТО трьох наших працівників Кінологічного центру, які разом із трьома вмілими вівчарками відправилися на бойове завдання до Сєверодонецька Луганської області.
Кінологи Іван Добош, Володимир Басараб та Йосип Куруц, разом зі своїми вихованцями – вівчарками Донною, Роккі та Зімою, вранці 3 травня вирушили у далеку дорогу - на ротацію кінологів у Сєверодонецьку, що на Луганщині.
Уже вп’яте в зону АТО їде Іван Добош. На запитання, з яким настроєм і надіями їде, наш співрозмовник спокійно і впевнено відповідає:
«Переживань нема. Є надія, що скоро все закінчиться. Все буде добре».
Для пана Івана робота з вівчарками в зоні АТО – звична справа. Несучи службу на блокпостах, за допомогою собак із відмінним нюхом і натренованістю, йому не раз доводилося знаходити нелегальну зброю, вибухівку та заборонені товари. Вперше їде на службу в АТО наймолодший кінолог Басараб Володимир. 20-річний хлопець ще з дитинства вміло тренує собак.Тепер Володимир вирушає в дорогу разом із вихованцем Роккі. Без тіні хвилювань готується до виїзду Йосип Куруц. Він має тверду віру у те, що все буде гаразд.
Вівчарки, ніби знаючи про далеку дорогу в причепі авто, не можуть нарадітися своїм господарям. А ті, в свою чергу, піклуючись про добре харчування своїх вихованців, старанно запаковують запаси корму, - пише відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.
До теми
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
- Попри похолодання та опади пожежі в екосистемах на Закарпатті тривають
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- З початку року у Закарпатській області зафіксовано 966 пожеж
- Перед судом постане депутат Берегівської райради, який «забув» вказати мільйони у декларації
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- На Закарпатті судитимуть митника, який налагодив схему безмитного ввезення елітних годинників за 5% «кешбеку» на власний рахунок
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Петиція про присвоєння Степану Гізі звання "Герой України" набрала 25 тисяч голосів
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- Звання «Заслужений артист України» отримали майстри сцени лялькового театру "Бавка" та маріупольського драмтеатру
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- В Ужгороді презентували унікальні писанки з України та світу
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни

До цієї новини немає коментарів