Студенти, гуляючи, дійшли до кордону

Прикордонники Чопського загону в ході взаємодії зі словацькими колегами завадили спробі порушення державного кордону. У результаті завчасного обміну інформацією ще на підступах до держрубежу були виявлені, а незабаром зупинені двоє громадян України.
Так, учора прикордонники відділу «Ужгород» отримавши інформацію від суміжної сторони про рух двох невідомих осіб поблизу спільного кордону Словаччини та України, негайно вирушили до місця можливого порушення.
Під час пошукових заходів, на відстані 200 метрів від держкордону, «зелені берети» виявили та затримали невідомих чоловіка та жінку. Як виявилось пізніше, це були громадяни України, адже при собі вони мали внутрішні паспорти.
Затримані, 19-річна дівчина та 20-річний хлопець, розповіли, що навчаються в одному з вишів Києва на третьому курсі, а на Закарпаття начебто приїхали з метою відпочинку. Відтак гуляючи по Ужгороду вирушили в бік лісистої місцевості та втратили орієнтування. За деякий час вони побачили прикордонні знаки, а за мить зустріли правоохоронців.
Далі молодих людей прикордонники доставили до підрозділу для з’ясування всіх обставин правопорушення.
Державна прикордонна служба на Закарпатті
До теми
- Правоохоронці Хустщини затримали переправника військовозобов’язаних через кордон – фігурант саме супроводжував групу клієнтів
- Культурна дипломатія в дії: делегація з Краловоградецького краю відвідала Закарпаття
- Молодь Закарпаття закликають взяти участь в опитуванні для формування молодіжної політики області
- На Закарпатті прикордонники зірвали нічну втечу 10 порушників кордону
- На Закарпатті блоковано нові тіньові маршрути незаконних переправлень військовозобов’язаних до ЄС – тижневий дайджест від прокуратури
- За 6 000$ через річку Тиса: поліцейські Виноградова затримали переправника військовозобов’язаних через кордон
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо закарпатця, який через ліс переправляв ухилянтів до Румунії
- На автозаправці на Закарпатті виявили 9-річну дитину-жебрачку: служби не побачили проблеми
- Поліція Воловця затримала наркоторговця – зловмисника впіймали під час передачі «товару»
- “Швидка допомога” для втечі за кордон: на Тячівщині судитимуть переправників
- На Хустщині виявили незаконно облаштовані 11 рибних ставків
- На Закарпатті судитимуть підозрюваного в диверсії
- За матеріалами СБУ та Нацполіції судитимуть підпалювача храму на Закарпатті
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
До цієї новини немає коментарів