Народні обранці терміново вирішують 2 "д" проблеми Хустщини – дантистів і дороги

В одному з них ішлося про незаконне звільнення працівників госпрозрахункового відділення Хустської районної стоматологічної поліклініки. В іншому – щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту дороги Хуст–Шаян–Вишково–Буштино.
«До нас, як депутатів обласної ради, звернулися працівники госпрозрахункового відділення Хустської районної стоматологічної поліклініки з питання протиправних дій з боку головного лікаря райстоматполіклініки Василя Мулика та невиконання головою Хустської РДА Назарія Павлія рішення комісії департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА від 1 грудня 2015 року.
А було так. Т.в.о. голови Хустської райдержадміністрації Михайло Пристая затвердив штатний розпис медперсоналу Хустської районної госпрозрахункової зубопротезної поліклініки на 2015 рік ,згідно з яким у штаті передбачено 8.5 штатних одиниць зубних техніків. Усупереч п. 7.3.11 Статуту райстоматполіклініки, затвердженого розпорядженням голови Хустської РДА від 18 червня 2014 року № 205, головлікар Василь Мулик затверджує новий штатний розпис медперсоналу госпрозрахункової зубопротезної поліклініки на 2015 рік. За наслідками службового розслідування Василя Мулика притягнуто до дисциплінарної відповідальності та відмінено штатний розпис.
У свою чергу начальником відділу охорони здоров'я Хустської РДА 1 липня 2015 року затверджено ще один штатний розпис госпрозрахункового відділення райстоматполіклініки на 2015 рік. І він суперечить штатному розпису, затвердженому т.в.о. голови Хустської РДА.
На підставі звернення працівників госпрозрахункового відділення стоматполіклініки розпорядженням голови Хустської РДА від 27 серпня 2015 року № 339 « Про приведення у відповідність до чинного законодавства штатний розпис Хустської районної стоматологічної поліклініки» визнано недійсним штатний розпис госпрозрахункового відділення Хустської райстоматполіклініки на 2015 рік, затверджений начальником відділу хорони здоров'я Хустської РДА 1 липня 2015 року.
Разом з тим, головний лікар райстоматполіклініки наказами від 30 жовтня 2015 року № № 130-к, 131-к звільнив працівників госпрозрахункового відділення цієї поліклініки з займаних ними посад.
Згідно з рішенням Хустського районного суду Закарпатської області від 28 січня 2016 року частину працівників вже поновлено на посаді.
Рішенням комісії департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА від 1 грудня 2015 року рекомендовано голові Хустської РДА Назарію Павлію притягнути до відповідальності в.о. начальника відділу охорони здоров'я Хустської райдержадміністрації та головного лікаря Хустської районної стоматологічної поліклініки.
З боку голови Хустської РДА жодних дій щодо виконання рекомендацій не було вчинено.
Крім того, на початку лютого 2016 року працівники госпрозрахункового відділення райстоматполіклініки звернулися до голови Хустської РДА щодо проведення службового розслідування з питання незаконного звільнення вищевказаних працівників, що встановлено рішенням Хустського районного суду Закарпатської області.
На сьогодні жодної відповіді з даного питання немає.
На підставі викладеного, депутати просять розібратися у даній ситуації та надати правову оцінку діям відповідальних посадових осіб із зазначеного питання.
В іншому запиті ці депутати звернулися щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту дороги Хуст – Шаян – Вишково – Буштино, а саме - під´їзду до санаторію «Теплі води».
«Мешканці та сільські депутати с. Велятино Хустського району просять провести капітальний ремонт дороги Хуст-Шаян-Вишково-Буштино, а саме - під'їзд до санаторію «Теплі води»».
За їх словами, фактична відсутність дороги перешкоджає нормальній життєдіяльності населених пунктів, утруднює проїзд автомобілям швидкої допомоги та МНС, а також суттєво впливає на кількість туристів, які наважуються їхати до оздоровчих і лікувальних закладів, що розташовані в цій місцевості.
«Закарпаття вважається туристично привабливим регіоном, однак відсутність доріг суттєво знижує туристичний потенціал краю», - наголошують депутати.
Обидва запити скеровано в обласні інстанції для розгляду, інформує прес-служба Закарпатської облради.
До теми
- Отримуйте всі державні виплати на єдину Дія.Картку — уряд ухвалив постанову
- Закарпаття – у п’ятірці областей, що впроваджують нову модель реінтеграції ветеранів
- Уряд затвердив порядок виплати допомоги родинам загиблих добровольців
- Жителі Оноківської громади зможуть користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Ужгорода
- На Закарпатті затверджено створення 107 академічних ліцеїв
- Ще три офіси Ветеранського простору «ВДОМА» запрацюють до кінця року на Закарпатті
- $100 000 на військові розробки: в Ужгороді та інших містах України відбудеться хакатон для інженерів
- Закарпаття шукає наставників для дітей, які зростають без турботи батьків
- Закарпатська ОВА та «Ukrainian Action» підписали меморандум про співпрацю: об’єднують зусилля задля реабілітації військових
- «МВС: Твоя підтримка» – новий портал для ветеранів, поранених, звільнених з полону військовослужбовців та їхніх родин
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 7,7 тисячі шукачів роботи
- Закарпаття і штат Орегон поглиблюють співпрацю у сфері економіки та права
- Архіви Закарпаття стануть доступнішими: регіон працює над масштабним оцифруванням
- Зміни в порядку визначення критично важливих підприємств та відновлення статистичної звітності розглянули під час «Діалогу влади та бізнесу»
- Українці зможуть отримати грант до 1 млн грн на відкриття приватних дитсадків. Уряд розширив програму «Власна справа»
- На програми підтримки ветеранів, військових та їхніх сімей на Закарпатті цьогоріч передбачено 419,8 млн грн
- Закарпаття і Пардубіцький край: спільні проєкти, реабілітація та визнання партнерства
- Закарпаття активно розбудовує безбар'єрний простір
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
- Нові функції - нові виклики: Пенсійний фонд Закарпаття підсумував роботу за півріччя
До цієї новини немає коментарів