Ужгород має туристичний велоцентр

Як зазначив на відкритті міський голова Богдан Андріїв, символічно, що відкриття велоцентру співпало з проведенням в Ужгороді чемпіонату України з велоспорту, на який з'їхалися кілька сотень спортсменів.
"Велоцентр облаштовано завдяки спільному проекту з нашим польським містом-побратимом Кросно, процес тривав три роки, - сказав міський голова. - Переконаний, що завдяки центру ще більше ужгородців матимуть можливість долучитися до велоспорту та велотуризму, а значить, і до здорового способу життя".
Міський велоцентр розташований на території Ужгородської ЗОШ №5. Його оснащено всім необхідним для повноцінного функціонування - офісною та комп'ютерною технікою, є 20 велосипедів, 10 наметів та 10 карематів.
"Господарюватиме" у велоцентрі, відповідно до оголошеного напередодні міськрадою конкурсу, організація-переможець з тих, які займаються популяризацією велоспорту та велотуризму в Ужгороді.
До теми
- Богдан Андріїв зустрівся із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Лубошем Весели
- Герої Чорнобиля: в Ужгороді відзначили ліквідаторів і їхні родини
- Ужгородська міська рада розпочала співпрацю з ГО «КАПЛ «ВЕСТЕД» – розроблятимуть Статут громади
- Високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв-ужгородців
- Безпека громади – у пріоритеті: в Ужгородській міськраді обговорили додаткові заходи реагування
- Допомога родинам і відзнака військовому: з бюджету Ужгорода виділили понад 2 млн грн
- Із бюджету Ужгорода виділили ще 15 мільйонів 850 тисяч гривень на підтримку Сил безпеки та оборони України – Богдан Андріїв
- Богдан Андріїв взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- В Ужгороді тимчасово – на місяць – зросте вартість проїду у міських автобусах
- Виконком Ужгородської міськради затвердив низку рішень у транспортній та соціальній сферах
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян
- Великодні богослужіння в Ужгороді: тимчасове обмеження руху в центрі міста (СХЕМА ПЕРЕКРИТТЯ)
- В Ужгороді обговорили актуальні питання розвитку туристичної галузі
- Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради отримав престижну відзнаку «Дієвий ЦНАП 2026»
- До уваги військовозобов’язаних, які проживають на території Ужгородської міської територіальної громади!
- В Ужгороді відпрацювали сценарій реагування на удари безпілотників по житлових будинках
- Ужгород і Кошице поглиблюють співпрацю: нові проєкти, європейські можливості та обмін досвідом
- В Ужгороді продовжує діяти заборона купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах міста
- Важливе рішення для освітньої галузі Ужгорода: проєкт реконструкції будівлі ліцею «Імідж» внесли до переліку пріоритетних для фінансування
- Із 19 березня в Ужгороді змінюється процедура видачі пільгових транспортних карток

До цієї новини немає коментарів