Активісти оприлюднили відеодоказ хабарництва закарпатських поліцейських

"В неділю ввечері до нас анонімно звернувся водій, який повідомив, що на автодорозі Ужгород-Чоп співробітники поліції Закарпаття вимагали та отримали від нього хабаря у розмірі 150 гривень за не складання протоколу про неввімкнуте ближнє світло фар за межами населеного пункту. Як доказ інциденту громадянин надав нам запис з відеореєстратора, де чітко видно, як він кладе купюри в 100 та 50 гривень у «бардачок», а йому повертають посвідчення водія. Ми одразу повідомили про інцидент керівників підрозділу поліції Закарпаття, де служать ці поліцейські.
Враховуючи резонансність справи, ми довго роздумовували про публікацію цього матеріалу, остерігаючись помсти з боку співробітників поліції Закарпаття. Але зваживши всі аспекти справи, намагання органів влади очиститись від хабарників та корупціонерів, ми вирішили оприлюднити цей відеоматеріал. Якщо у майбутньому, з нами або з нашим майном щось станеться, то це сміливо можна буде розцінювати як акцію помсти з боку співробітників поліції Закарпаття, які постраждали внаслідок цієї публікації.
Сподіваємося, що правоохоронні органи проведуть розслідування факту отримання неправомірної вигоди та притягнуть хабарників до відповідальності згідно чинного законодавства", - йдеться на сторінці громадської організації "Спеціальний контроль".
До теми
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- Від початку року Закарпаття вже стало новим домом для понад 20 сімей, які через війну були вимушені залишити рідні оселі
- Закарпатський обласний краєзнавчий музей запрошує на тематичні заходи, присвячені знаковим подіям в історії краю та України
- Закарпаття втратило через пожежу пам'ятку архітектури XVIII століття


До цієї новини немає коментарів