"Говерла" програла перший матч в еліті

Програючи 0:3, зуміли відіграти два голи

“Чорноморець” (Одеса) – “Говерла” (Ужгород) – 3:2

Голи: 15 хвилина: Де Матос (1:0)

33 хвилина: Єлісєєв (автогол, 2:0)

43 хвилина: Де Матос (3:0)

52 хвилина: Міщенко (3:1)

67 хвилина: Трухін (3:2)

Катастрофічно завершила “Говерла” перший тайм дебютного матчу у Прем’єр-лізі-12/13 на виїзді з одеським “Чорноморцем”. Новачок, який не соромився всюди наголошувати, що цього разу планує увійти до української футбольної еліти надовго, після першої 45-хвилинки “летів” з рахунком 0:3, причому допоміг погрому власний захисник Євген Єлісєєв, який забив гол у власні ворота поміж дублем легіонера “моряків” Де Матоса.

Тим не менше, після перерви ужгородці не здалися й спробували переламати хід невдалого поєдинку. В результаті вони вже на 67-й хвилині скоротили відставання до мінімуму й повернули до матчу інтригу.

На жаль, “камбеку” ужгородці так і незуміли створити. Однак все ж довели, що розслаблюватися в матчах з ними не варто.

Наступний поєдинок “Говерла” проведе формально дома (насправді ж – у Львові), де прийматиме чемпіона України – донецький “Шахтар”. Матч відбудеться 21 липня о 18:00.