Гандбол. "Карпати" (Ужгород) - Спартак" (Київ) 36:22. Розкатали легенду...

3 грудня в спорткомплексі "Юність" зустрічалися лідери українського жіночого гандболу: ужгородські "Карпати" та київський "Спартак". Нагадаємо, перша гра закінчилася з мінімальною перевагою господарок майданчику - гандболісток "Карпат", - 27:26. Тож у другому матчі ужгородки мали нагоду збільшити свою перевагу над суперницями, а киянки - не лише реабілтуватися за попередній програш, але й скоротити відрив у турнірній таблиці.

Одразу відзначимо, що на відміну від вчорашнього матчу, сьогодні впертої гри не вийшло. Ужгородки одразу ж перехопили ініціативу і з перших хвилин зустрічі повели в рахунку. Спартаківки, як і в попередній грі, знову намагалися застосувати персональну опіку розігруючої "Карпат" Наталії Туркало. Проте, у цій ситуації добре проявили себе інші гандболістки "Карпат" - Беата Смерека та Інна Малюченко. Перша вдало завершувала комбінації, а друга влучна "стріляла" з далекої дистанції. В обидвох спортсменок - по 4 закинутих м’ячі в першому таймі. Загальний же рахунок половини матчу - 16:13 - на користь "Карпат".

В другій 30-хвилинці ужгородски збільшили натиск на ворота суперниць. Відзначимо, що перший гол киянки змогли забити лише на 5-ій хвилині, скоротивши розрив в рахунку до 7 м’ячів - 21:14. До речі, найвлучнішою у складі "Карпат" в другій половині поєдинку стала Інна Малюченко - 5 голів. По 4 - на рахунку Наталії Туркало та Беати Смереки. Переможну крапку в грі поставила Ірина Лозінська, встановивши рахунок 36:22.

Після цієї гри ужгородські "Карпати" продовжують очолювати турнірну таблицю, залишаючись єдиною командою, що набрала 100-відсотковий результат. Після 10 матчів в ужгородок - 20 очок.

6 Галичанка 9 2 0 7 198:276 -78 4

Наступні матчі - третього туру другого етапу Суперліги ужгородські "Карпати" зііграють 23 та 24 грудня з "Податковим університетом" (м.Ірпінь).