Заява голови фракції Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді А.А. Сербайло

Тому є злісною брехнею і нісенітницею факт моєї присутності в процесі повторного голосування, про що "воно" (джерело), а не людина, яка має хоч крихту совісті, порядності, "стверджує"

 

6 квітня ц.р. на сайті Західної інформаційної корпорації розміщена інформація під заголовком "Уже після закриття сесії ужгородські депутати таки пороздавали землю. Головний бютівець отримав землі на 1,5 млн. доларів", в якій ідеться про хід сесії міської ради, в т.ч. щодо розгляду земельних питань. "Як інформує джерело, було проголосовано багато земельних питань. Про які саме ділянки ще йшлося джерело пообіцяло повідомити згодом. Воно також стверджує, що увесь процес голосування проходив в присутності керівника фракції БЮТ в облраді Андрія Сербайла", — йдеться в повідомленні.

Я стверджую, той факт, що 6 квітня ц.р., в ході ранкового засідання фракції БЮТ в міській раді 12 депутатів (з 17 обраних) в моїй присутності проголосували за те, щоб земельні питання на даній сесії не розглядати. В результаті цього при голосуванні в ході сесії жодне із земельних питань не було прийнято.

Мені невідомі і незрозумілі аргументи, якими керувались частина депутатів-бютівців, які, всупереч вказаному рішенню фракції, після перерви в засіданні взяли участь в повторному голосуванні по земельних питаннях.

Тому є злісною брехнею і нісенітницею факт моєї присутності в процесі повторного голосування, про що "воно" (джерело), а не людина, яка має хоч крихту совісті, порядності, "стверджує".

Вважаю, що подібні повідомлення від анонімних джерел є спробою дискредитувати мене, як людину, яка має чітку партійну позицію і є керівником фракції БЮТ в обласній раді.

Сподіваюсь, що розміщення такої інформації згаданим інформагенством не продиктовано упередженим ставленням до мене особисто та політичної сили, яку я представляю, а є результатом бажання створити миттєву сенсацію на основі неперевіреної інформації.

Голова фракції БЮТ в обласній раді А.А.Сербайло

 

07 квітня 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2007-04-09 / 23:40:00

    Задрали все эти сербайлы, камыши и прочие бютовци

  2. Федір 2007-04-08 / 19:42:00

    М..да, Сербайло похоже очередной раз опростоволосился,а говорят,что именно он был вторым после Камыша кадидатом в нардепы,но похоже именно Камыш его здесь и подставил.Ведь согласимся,этот вопрос Камыш при желании решал с Сережей елементарно.Оно и понятно зачем Камышу еще один нардеп от БЮТ в области? С каким то клоуном делить сферы влияния?

  3. 2007-04-08 / 13:57:00

    Цірик із Чижмарем - дві чіжми пара

  4. 2007-04-08 / 12:32:00

    Ужгородському БЮТу, на чолі з Ціриком і ПОРІ на чолі з Чижмарем ганьба!

  5. ужгородец 2007-04-08 / 10:24:00

    Стыдно за таких политиков

  6. Сонце 2007-04-08 / 10:06:00

    Сербайло хоче всіх нас зігріти, а навіщо тоді я.

  7. 2007-04-08 / 09:55:00

    Як же так, Сербайло бігає в ОДА просити посади посилаючись на коаліційну угоду, потім дає команду голосувати заяву, в якій Ратушняк традиційно звинувачує братів Балог в розкраданні області. А сам дає команду Бюту "таємно" після закриття сесії, коли розійшлись журналісти та принципові депутати міськради в тому числі від Бюту яких неможливо було заставити голосувати, почали відвертий цинічний розпродаж міста. Теперь що? знову після свят: "Балоги крадуть, а я такий чесний Бютівець"?

  8. фест 2007-04-07 / 21:38:00

    Вони і маму рідну продадуть, і Ужгород, і "Батьківщину". І, певна річ, Юлю

  9. 2007-04-07 / 19:41:00

    Как воры прятались и втихаря дерибанили

  10. Сонце 2007-04-07 / 15:59:00

    Знову в дурника граємо, пальців на руці не вистачить, яка це вже на рахунку партія, яку очолив Сербайло.

  11. 2007-04-07 / 14:34:00

    І це все про вчорашній дерибан землі БЮТом, ПОРИстами, Регіоналами, Народниками та Соціалістами. Якщо Сербайло не розуміє, що відбулося, то нехай передзвонить Юлії Володимирівні і вона все йому пояснить, або ж хай поставить партійний квиток "Батьківщини" за "невідомі і незрозумілі аргументи" підконтрольної йому ужгородської фракції БЮТу.

  12. 2007-04-07 / 11:17:00

    Звісно, не «за дякую» Сербайло став підручним бізнес-лідера фракції БЮТ Василя Цірика, який вже нині називає себе найімовірнішим кандидатом від цієї політичної сили на позачергових виборах до Верховної Ради, вчора отримав у власність 1,6 га землі на набережній поблизу ресторану «Будапешт». Вартістю до 2 млн. дол.Інші теж задарма не зміняли Юлії Тимошенко. Нагадаємо, що лідерка БЮТ категорично заборонила своїм партійцям брати участь у подібних оборудках. Однак, як бачимо, ужгородських БЮТівців на чолі з яблучником Сирбайлом це не зупиняє.

  13. Андрій 2007-04-07 / 11:04:00

    Як не був??? Його бачили всі присутні журналісти, навіть у телерепортажах він відмітився. Стверджую як свідок, що Сербайло був присутній, особисто керував та проводив консультації з Ратушняком та фракцією БЮТу в міськіц раді під час роботи сесії! ВСІ голосування проходили під його пильним оком! Тому не треба виправдовуватись що частина фракції скурвилась після того як він вийшов з залу. Це сталось набагато раніше!